Pasidaryk pats: Šv.Velykų dekoracijų idėjos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jaučiamės laimingesni, linksmesni nei žiemą. Velykoms pirmiausia dažome įvairiaspalvius margučius, bet ar pagalvojote kaip dar galėtumėte papuošti savo namus?

Pavasaris – tai visų pirma gamtos prabudimas, pirmieji pavasario žiedeliai labai džiugina akį, taigi viena iš idėjų papuošti namus – Jūsų rankų darbo gėlių girlianda. Jai nereikia ypatingų reikmenų, bet prisidėti gali visi šeimos nariai nuo pačių mažiausių iki senelės ar senelio išpieštos gėlytės.

Jums reikės: lininio siūlo, žirklių, klijų, popieriaus, reikmenų spalvinimui ir fantazijos. Paprasčiausia popierių perlenkti per pusę, prie krašto nusipiešti norimos formos gėlytę ir iškirpti. Jei norite, kad girliandos gėles būtų panašių matmenų rekomenduojama iš kartono išsikirpti gėlių formų šablonus. Apibrėžkite gėlytę prie sulenkto popieriaus krašto ir iškirpkite.

 

Turi gautis dvi vienodos formos gėlytės (bus dar paprasčiau jei jos liks sujungtos vienu kraštu). Taip paruoštas gėlytes marginkite įvairiausiais raštais, poto ištepkite vieną vidinę gėles žiedą klijais, per centrą pridėkite lininį siūlą, ant viršaus prispauskite antrą gėlės žiedą ir suspauskite. Kol klijai neišdžiuvo stenkitės neliesti siūlo.

 

 

Gėlėms taip pat galite naudoti spalvotą popierių, įvairius karpinius, medžiagines juosteles. O štai dar viena galimybė šiems žiedeliams papuošti Jūsų namus. Šį kartą gėlių žiedelius tvirtinkite ant dekoratyvinės vielos, taip pat galite panaudoti medinius smeigtukus ir sukaišioti juos į velykinę žolytę.

O jei Jūsų vaikas svajoja tapti laivo kapitonu… štai jums velykiniai laiveliai. Į laivelių vidų įpilkite kiaušinių formą primenančių saldainukų. Paprasta ir gražu. Vaikai tikrai džiaugsis šia dekoracija!