Pasidaryk pats: kaip pasigaminti popierinį šviestuvą ?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

JUMS REIKĖS:
 

Šviestuvo gaubto.

Klijų.

Žirklių.

Įvairių papuošimų: blizgučių, juostelių, popieriaus…

PAGRINDINĖ TAISYKLĖ – NĖRA TAISYKLIŲ

Pirmiausia, žinoma, išskleiskite šviestuvą. Video galite pamatyti, kaip tai yra daroma. Nepamirškite, kad pats šviestuvas taip pat yra pagamintas iš popieriaus. Tai reiškia, kad jis labai nesunkiai plyšta. Būtent todėl reikia labai atidžiai viską daryti. Kitas dalykas – sugalvokite idėją. Tai gali užimti daugiausiai laiko, tačiau kuo tiksliau žinosite, ko norite – tuo paprasčiau pavyks įgyvendinti. Žinoma, reikia derinti prie kambario interjero. Jei popierinis šviestuvas bus kuriamas vaiko kambariui – nepamirkite smagių detalių, kurios pagyvintų patalpą. Tuo pačiu ir kuo daugiau spalvų – tuo smagiau bus.

 

Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Kuo ji platesnė – tuo originalesnį šviestuvą pavys sugalvoti. Labai daug patarimų galima rasti internete, tad jei nesugalvojate nieko įspūdingo – pasidairykite.

 

KELI PATARIMAI, KURIE PADĖS NUSTEBINTI NET IR SAVE
 

Neskubėkite. Vienas žmogus dekoruoti šviestuvą gali vos valandą, kitam gali reikti kelių parų. Svarbiausia, kad gebėtumėte surasti sau tinkantį tempą. Tai turi būti malonumas, o ne darbas.

Dirbkite atsargiai, kad nesugadintumėte popierinio šviestuvo.

Naudokite karštus klijus. Popieriniais klijais nepavyks pritvirtini detalių, o lipalas labai tepus, tad galite sugadinti patį gaubtą.

Dažykite su akrilu, o ne guašu ar akvarele.

Iškart įsigykite bent porą gaubtų, kadangi ne visada pavyksta sukurti grožį iš pirmo karto. Nepergyvenkite, jei viskas ne taip, kaip jūs norite.

Nesistenkite iškarpyti gaubto, jei neturite karpymo patirties. Retam pavyksta. Rekomenduojama pirmą pasitreniruoti ant popieriaus ir tik paskui pereiti prie gaubto.

Neapkraukite. Nepamirškite, kad šviestuvo esmė yra skleisti šviesą ir jei jis bus labai apkrautas – paprasčiausiai šviesa nebesklis po kambarį.