Mediena namų interjere- nesenstanti klasika

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ekspertai neabejoja natūralios medienos pritaikomumu ir ilgaamžiškumu šiandieniniame būste – tiek įrenginėjant jo vidų, tiek išorę. Šiais laikais medis namuose simbolizuoja ir ekologiškumą, tad jei siekiate sukurti namus, kurie būtų draugiški ne tik jų gyventojams, bet ir gamtai, rinkitės medį, kuris buvo, yra ir tikriausiai dar ilgai bus kokybės ir išskirtinumo simbolis.

Visuomet madinga

Mediena – natūrali medžiaga, mums dovanota gamtos, visuomet buvo populiari.

„Tik jos naudojimo būdai nuolatos kito. Kažkada medžiu išsikalti visus namus buvo nebrangu ir labai madinga. Dabar vien medžiu dengiamos tik pirtys ar kaimo namai. Medienos kaina taip pat tapo kur kas aukštesnė, ir medis naudojamas prabangiuose interjeruose. Ypač vertinami neperdirbto medžio produktai, kuriuose išryškintas natūralumas“, – teigia specialistai.

 

Jei kas mano, kad mediena išėjo iš mados, drąsiai galima teigti – klystate. Ji plačiai pritaikoma, derinama su inovatyviausiais namų dizaino sprendimais, lengvai komponuojama su kitomis medžiagomis ir spalvomis, pasižymi tekstūrų įvairove.

Ir labai apsirinkate, jei galvojate, kad mediena standartiškai gali būti naudojama tik koridoriuje – šiais laikais populiaru medienos akcentais pagyvinti miegamojo, virtuvės erdves. Medis sukuria teigiamą atmosferą ir harmoniją bet kokio stiliaus interjere.

Tikriausiai niekas negalėtų paneigti, kad mediena – viena universaliausių medžiagų, jos panaudojimas labai platus ir įvairialypis – tai ne tik medinės grindys, kaip neretai galima įsivaizduoti. Namų jaukumą kuria mediniai baldai, laiptai, įvairūs dekoro elementai iš medžio. Medis gali būti pagrindiniu namų akcentu ar tapti tik subtiliu motyvu. Žinant šiuolaikines medienos panaudojimo galimybes, moderniame būste medinės sijos ar mediena dekoruotos sienos gali atrodyti išties įspūdingai, mediena taip pat tinka savo namuose kuriantiems minimalistinį dizainą.

 

Neribotos galimybės

Mediena – itin patvari medžiaga, kurią galima universaliai pritaikyti ir modernaus, ir klasikinio stiliaus namuose.

Nors medžio kaina, lyginant su kitomis apdailos medžiagomis, yra didesnė, ekspertai neabejoja, kad medis išties yra išskirtinė faktūra, išsiskirianti unikaliu raštu, sulaikoma šiluma patalpos viduje, galimybe atnaujinti, taip pat medis netraukia dulkių.

Mediena, visų pirma, suteikia namams jaukumo, profesionalūs specialistai gali pasiūlyti plačias medienos panaudojimo būsto įrengime galimybes. Mediena – tai natūralumas, patikimumas ir ekologiškumas. Medis namų puošyboje naudojamas itin seniai ir jis išlieka bene populiariausia medžiaga, kuri naudojama įrenginėjant namus.

 

Medinė sienų danga, kurią siūlo profesionalai, suteikia interjerui originalumo ir švaros pojūtį. Taip pat tai ilgaamžis ir perdirbamas produktas. Derinant įvairius medžio šakotumo, margumo, rievių ir kitų medienos elementų raštus, galima sukurti meno kūrinį ant sienos, kuris niekada neturės savo kopijos kituose namuose.

Specialistai išskiria bene geriausią medienos panaudojimo būdą – sienų dekoravimą, kai pasirenkant akcentines sienas jos yra paryškinamos padengiant solidžia medžiaga – medžiu. Vidaus apdailoje medis taip pat naudojamas labai plačiai: grindys, baldai, langai, lubos… Tos pačios medžiagos atsikartojimas sienoje suteikia stiliui vienybės ir suderinamumo. Žinoma, mediena plačiai naudojama ir kuriant namų, įvairių patalpų eksterjerą.

 

Medis atgimsta

Gerąsias medžio savybes galima būtų vardyti ir vardyti. Tai laiko patikrinta, naujai atgimusi ir visame pasaulyje jau seniai įvertinta medžiaga. Šiandien gamintojų siūlomi nestandartiniai medinių sienų sprendimai pelnytai gali tapti viso namo stiliaus akcentu. Dabartinės technologijos leidžia išgauti neįtikėtinų formų medžio dangą, kurią prižiūrėti labai paprasta – ją galima plauti ar tiesiog pavalyti drėgna medžiaga, svarbu nenaudoti cheminių valiklių, o naujosios technologijos leidžia medžio spalvą išlaikyti labai ilgai.

 

Mediena, galima teigti, yra bene plačiausiai pritaikoma medžiaga – kuriant jaukią erdvę ji gali tapti tiek klasikinio, tiek modernaus būsto atributu, specialistai taip pat patars, kaip pritaikyti medį, kad šis sudarytų prabangių namų įspūdį.