Ar svarbus miegamojo lovos aukštis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau pirkėjai retai skiria dėmesį miegamojo lovos aukščiui. Taigi, turint omeny, kad iš lovos išlipame ir į ją vėl lipame kiekvieną dieną, jos aukštis yra netgi svarbesnis nei plotis ir ilgis.

Nuo miegamojo lovos aukščio priklauso komfortas

Kaip jau minėjome, į lovą ir iš lovos laipioti reikia kiekvieną dieną, todėl perkant naują lovą verta skirti šiek tiek dėmesio ir į lovos aukštį.

Jūs tikrai nenorite kiekvieną rytą ropoti iš per aukštos arba stotis iš per žemos lovos. Galų gale, po kurio laiko nuo to tikrai pavargsite ir bandysite ištaisyti šią problemą įsigydami kitokio aukščio čiužinį. Idealiu atveju, atsisėdus ant lovos, jūsų keliai ir klubai turėtų būti tame pačiame lygyje – tai užtikrina optimalų komfortą įvairiais atvejais. Miego ekspertai teigia, kad vidutinio ūgio žmogui tinkamiausias lovos aukštis yra apie 60 cm, įskaitant ir čiužinį.

Pirkdami lovą atsisėskite į ją, apsvarstykite, kokį čiužinį pasirinksite ir jeigu bent kiek dvejojate dėl lovos aukščio – tos miegamojo lovos nepirkite ir ieškokite tokios, kuri jums tikrai tiks ir patiks. Jeigu lovą renkatės internetu, reikiamą aukštį įvertinkite namuose ant įprastos arba reguliuojamos kėdės.

 

Miegamojo lovos aukštis – dizaino detalė

Šiomis dienomis yra labai pamėgtas klasikinis baldų dizainas, todėl dažnas pasirinkimas yra ir minimalistinės, žemos lovos. Bet žemi baldai netiks aukštame kambaryje – jeigu jūsų miegamasis yra didelis ir turi aukštas lubas, tada jums reikia kuo aukštesnės lovos. Taip subalansuojama bendra viso kambario estetika.

Dviaukštės miegamojo lovos

Šiuo atveju kalbame apie vaikus. Vaikams lovos aukštis nėra toks svarbus, kaip suaugusiems. Tačiau, jeigu jie nori dviaukštės lovos, tai kodėl gi ne? Tai ne tik pigus, bet ir praktiškas pasirinkimas. Ir nebijokite, vaikai niekada nebus per „seni“ dviaukštei lovai. Tiesiog iš karto pagalvokite apie dydį ateičiai.

Taigi, miegamojo lovos aukštis nėra svarbus vaikams, bet labai svarbus suaugusiems. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir sužinoti daugiau apie naujausias lovas jūsų miegamojo kambariui.