30 idėjų, kaip namų interjere panaudoti medį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Skandinavų išmintis

 

Medis – pati svarbiausia medžiaga, naudojama paisant interjero apdailos mados tendencijų jau daugelį metų. Pagrindinė neblėstančio jo populiarumo priežastis – ilgaamžiškumas ir jaukumo, kurį namams suteikia ši natūrali medžiaga, jausmas.

Šiandien yra daugybė būdų, kaip medį interjere panaudoti moderniai. Geriausiai tai žino skandinavai, turintys gilias modernių formų ir natūralių medžiagų derinimo tradicijas, todėl šiuolaikinius skandinaviškus interjerus galime laikyti pagrindine inspiracija kurdami interjerą iš medžio. Medis tinka beveik visų stilių, tipų ir spalvų interjerams, tačiau ypač dera su baltai tinkuotomis ar dažytomis sienomis.

 

 

Baltos spalvos ir šviesaus medžio detalių derinys – viena svarbiausių pastarųjų kelerių metų dizaino tendencijų, įkvėptų Skandinavijos. Medis taip pat puikiai dera su juoda ar tamsiai pilka spalvomis, žemės atspalviais, be to, natūrali mediena sudaro puikų kontrastą ryškiems, sintetinių spalvų baldams ar interjero detalėms.

 

Suteikia žavesio

Medis ypač tinka siekiant pagyvinti ir vizualiai sušildyti šaltą industrinio stiliaus interjerą, pavyzdžiui, dera su šiurkščiu pliku betonu ar jo imitacija. Jaukumo būstui suteikia medžio ir plieno, metalo, chromo, akmens, plytų deriniai.

 

 

Modernaus interjero akcentu neretai tampa tiesiai iš miško parsivežti medžių kelmai. Jie naudojami vietoj žurnalinių staliukų, miegamojo stalelių, kėdžių, suolų, į juos stilingai įkomponuojami augalai. Iš masyvaus medžio bei jo šakų sukurti mediniai lovos rėmai, lempos, žvakidės ar staliukai puikiai papildys interjerą ir suteiks namams savito žavesio.

 

 

Vienas populiariausių ir trokštamiausių akcentų šiemet – rąstinis staliukas. Tiesiog iš storo medžio ar kelmo pagamintas staliukas pasižymi ilgaamžiškumu ir suteikia interjerui originalumo.