Vidaus durys puošia interjerą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Visa tai yra vienodai svarbu. Nes, jei labiausiai bus atsižvelgiama į kainą, gali nukentėti bendras interjero vaizdas ir šiuo atveju tikrai pasitvirtina nuomonė, jog maža kaina gali būti tik už prastą kokybę.

Atminkite tai ir gerai pasvarstykite, ar norėsis vos po kelių metų keisti neišvaizdžiomis tapusias duris, ar pasiryšite vis kviestis į pagalbą durų remonto meistrus. Tačiau įmanoma atrasti tinkamą variantą ir priimti sprendimą, jei bus atsižvelgiama į vidaus durų gamintojų nuomonę ir patarimus.

Geriausia, jei jie pasikviečiami į tą aplinką, kuriai reikalingos vidaus durys. Tuomet profesionalūs darbuotojai parenka patį geriausią variantą tarp kainos ir išvaizdos, išmatuoja visus būtinus parametrus, nes pačiam to neišmanančiam šeimininkui tikrai nepavyktų pateikti tinkamų matmenų.

Tačiau, žinoma, vis dėlto naudinga pasidairyti po vidaus durimis prekiaujančias įmones, kad realiai įvertinti, kaip jos atrodo ne nuotraukose, ne pasakojimuose, o akivaizdžiai. Juk spalva, faktūra realybėje dažnai atrodo visiškai kitaip, nei tai pateiktų gamintojų piešiniai ar nuotraukos. O kokie galėtų būti vidaus durų variantai, jei prireikė šių interjero vaizdui esminį vaizdą teikiančių durų?

Medžio masyvo durys skiriamos pagal medienos, iš kurios jos gaminamos, rūšį. Kietmedžio vidaus durų gamybai naudojamas tvirtas medis – ąžuolas, uosis arba alksnis. Tokio tipo durys pasižymi didžiausia kaina, kokią galima mokėti už vidaus duris, tačiau jos tarnaus tikrai labai daug metų. Be to, medienos duris galima restauruoti, perdažyti ar perlakuoti, tokiu būdu keičiant jų išvaizdą į visiškai kitokią ir vaizdas bus tikrai skirtingas nuo prieš tai buvusio.

Medienos durys taip pat gali būti gaminamos iš spygliuočių medžių – eglės, pušies, ir pastarosios jau nėra tokios brangios, kaip iš kietmedžio. Didžiąją vidaus durų iš grynos medienos kainą sudaro lakas, kuriuo reikia atsakingai padengti durų paviršių, kad jos kuo ilgesnį laiką būtų išvaizdžios.

Deja, vidaus durys iš spygliuočių medžių su laiku gali patamsėti ar tiesiog atsirasti nevienodos spalvos dėmių. Iš bet kokios medienos pagamintos durys turi savybę pasikraipyti arba tiesiog pakeisti padėtį-pasėsti, dėl to prasčiau darinėtis arba dėl aplinkoje esančios nuolatinės drėgmės netgi deformuotis.

Faneruotos vidaus durys yra pats populiariausias pastarojo meto pasirinkimas. Labiausiai jos mėgiamos dėl savo universalumo – gamybos technologija suteikia galimybę toms pačios faneruotoms durims atrodyti visiškai kitaip. Prie supančio interjero priderintos dažytos faneruotos durys atrodys visai skirtingai nuo padengtų medine faneruote (pastarosios atrodys tiesiog kaip medinės).

Tokių durų paviršių galima dengti uosio arba baltojo uosio, ąžuolo, pušies, klevo, raudonmedžio, vengės bei kitokių medžių atvaizdais ir nulakuoti bespalviais rūgštiniais, akriliniais arba poliuretaniniais lakais.

Faneruotos vidaus durys gaminamos su pilnaviduriu užpildu (garso izoliacinė plokštė (28÷42dB) arba tašelinis (medinis) o tai priklauso nuo varčios tipo). Išvaizdos atžvilgiu tokios durys gali būti paties įvairiausio dizaino, jei jos puošiamos stiklu. Dėl šios įvairiausių spalvų ir tekstūrų medžiagos, sukuriant išskirtines durų formas, galima namus papuošti tikrai išvaizdžiomis durimis.

Laminuotos vidaus durys yra gaminamos iš presuotų medienos dulkių, kurios vėliau apklijuojamos specialia plėvele. Tokios durys yra vertinamos dėl kainos, nes yra pačios pigiausios iš visos vidaus durų kategorijos. Jei tokios durys pasirenkamos dėl pigumo, vėliau gali greitai prireikti jas keisti naujomis, nes net menkas smūgis gali būti joms pavojingas, o nežymūs įbrėžimai dažniausiai sunkiai įveikiami šeimininkėms.

Tačiau tokias vidaus duris užsakovai itin mėgsta ne tik dėl ekonomiškumo, bet ir dėl dizaino, spalvų įvairovės.