Standartinių bei nestandartinių matmenų durys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Todėl, kuomet reikalingas estetiškai švarus sprendimas, t. y. kai durys turi susilieti su siena ar būti akcentuojama tik varčia be papildomų durų elementų, į pagalbą skuba itin originalios bei modernios integruojamos arba nematomos durys.

Šių durų varstomoji dalis yra vienoje plokštumoje su siena, kiti durų elementai į ją integruojami. Kai nėra durų apvadų, o vyriai paslėpti staktoje, siena su tokiomis durimis atrodo vientisa.

 

Aliumininė durų stakta gali būti tiek įprastai atidaroma traukiant į save, tiek atidaroma atvirkščiai – stumiant nuo savęs, bet išlaikant vieną plokštumą.

Yra įvairių staktų variantų, tinkamų tiek mūro, tiek gipskartonio sienoms.

Galima rinktis tiek standartinių, tiek ir nestandartinių matmenų ir sprendimų duris. Pavyzdžiui, tokie nestandartiniai sprendimai, kaip veidrodis, priklijuotas ant visos varčios plokštumos, ypač tinkamas norint optiškai padidinti erdvę, varčios plokštumos dažymas blizgiais dažais ar faneravimas bet kokio medžio lukštu derinant prie baldų grindų ar kitų interjero detalių.

 

  

Mėgstantiems itin šiuolaikiškus sprendimus, siūlomas grindų dangos klijavimas ant varčios, išgaunant grindų užlipimo ant sienos efektą, taip pat ir didelio slėgio blizgi arba matinė laminato plokštė, kuri dažnai praverčia stalviršių gamyboje. Įdomių sprendimų paiešką galima patikėti dizaineriams, nes laminuojant galima dekoruoti įvairiomis spalvomis, faktūromis, geometrinėmis figūromis ar šiaip formomis. Tokią plokštę verta rinktis, jei interjere norisi turėti originalų akcentą.

Standartinė apdaila – nugruntuotas MDF paviršius. Durys dažomos ta pačia kaip ir sienos spalva – tokiu atveju durys ir sienos visiškai susilieja. Patartina klijuoti skaidrią plėvelę, nes sienų dažai nepritaikyti nuolatiniam lietimui.

Staktą rekomenduojama sumontuoti prieš imantis apdailos darbų.

Jeigu turite klausimų, drąsiai kreipkitės į www.e-durys.com kolektyvą.