Rami tiesių formų skandinaviška klasika

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šio tipo durys pateko į daugelio namus, nes jos yra gaminamos tik iš natūralių ir gamtai bei žmogui draugiškų medžiagų, vyraujančios spalvos – balta arba šviesios pastelinės. Dėl šios priežasties ir ne tik, daugelis į savo namus nori įsileisti ramią tiesių formų skandinavišką klasiką, todėl kviečiame Jus į vienus iš jų.

Dizainerės Audronė Ambrazienė ir Daiva Pocevičienė savo kuriamuose interjeruose dažnai naudoja skandinaviško stiliaus baltas duris. Kaip pati sako, dažniausiai toks sprendimas priimamas dėl to, kad jos universaliai tinka iš esmės bet kokio stiliaus interjere – nuo klasikinio, modernaus iki skandinaviško.

 

Skandinaviškas durų stilius leidžia pasiekti komfortą per natūralumą ir paprastumą. Tokių durų konstruktyvas yra suklijuotas iš skirtingų medžiagų – pušies masyvo drožlių ir MDF plokščių (vidutinio tankio medienos plaušų plokštės), o tai užtikrina tvirtumą, o svarbiausia – minimalias deformacijas keičiantis atmosferos sąlygoms. Durų stakta pušinė su reguliuojamais MDF apvadais.

 

Norime atkreipti dėmesį, jog dažytos baltos skandinaviško stiliaus durys yra itin ilgai tarnaujančios. Jos dažniausiai pasirenkamos ne tik jaukiuose butuose, bet ir vasarnamiuose bei puošniuose erdviuose namuose. Visos atskiros durų detalės yra nudažomos draugiškais aplinkai, vandens pagrindo dažais dar prieš surenkant gaminį, todėl vėliau eksploatuojant duris ir atsiradus mikrodeformacijų, detalių susijungimo vietose dažai neskilinėja.

 

Įrenginėjant namus verta sutelkti dėmesį į ilgalaikes interjero detales, kaip, kad durys. Skandinaviško stiliaus durys – tai stilius, kuris kiekvienus namus puošia, nereikalauja daug priežiūros ir visuomet dvelkia ramių ir tiesių formų klasika.