Nematomos durys – vienos plokštumos paslaptis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Įmonė „E-durys“ siūlo modernų sprendimą – nematomas arba integruotas vidaus duris, kurių fasadinė varčia (varstomoji dalis), kad ir kokia būtų jų varstymo pusė, yra vienoje plokštumoje su siena. Tokios durys nepakeičiamos, kuriant modernų minimalistinį interjerą.

 

„Jos suteikia lengvumo ir unikalumo įspūdį, labai tinka šiuolaikiškam ar jaunatviškam interjerui, kur erdvė turi išlikti gana vientisa, atvira ir neapkrauta nereikalingomis detalėmis.

 

Į sieną integruotos durys ypač gelbsti, kai koridoriuje ar hole daug durų, antraip tokia patalpa su įprastomis durimis panėšėtų į bendrabučio koridorių. Juolab kad yra galimybė duris montuoti lygioje plokštumoje su siena taip, kad jos atsidarytų į priešingą pusę. Tai ir estetiška, ir patogu“, – pastebi įmonės vadovas Virmantas Baronaitis.

 

@Leono Garbačiausko nuotr.

Integruotų durų ypatybė – pritapti prie interjero

Originalių ir modernių nematomų vidaus durų esmė – sienoje matoma tik durų kontūro linija, nes durų vyriai ir staktos integruojami į sieną. Tokios durys nepamainomos, kai jos turi susilieti su aplinka ar būti akcentuojama tik varčia be papildomų durų elementų. Tam į durų angą (į mūro sieną) dar prieš sienos apdailą montuojama speciali unikalios konstrukcijos reikalingų matmenų aliuminio stakta, kuri vėliau gruntuojama ir nudažoma sienos spalvos dažais.

Į gipskartonio pertvarą stakta montuojama kartu su pertvaros profiliais, po to dailinama gipskartonio plokštėmis. Iš anksto gruntuota durų varčia įstatoma prieš dažant sienas. Duryse INTEGRO sumontuoti 3D vyriai leidžia jas atidaryti 90 (stumiant į vidų) arba 180 (atidarant į išorę) laipsnių kampu. Kadangi nėra durų apvadų, o vyriai paslėpti staktoje, toks sprendimas atrodo itin elegantiškai ir yra palyginti nebrangus.

 

Pasirinkimas nebevaržo galimybių

Durys INTEGRO gaminamos standartinių ir nestandartinių matmenų. Durų varčia gaminama iš medinio karkaso, užpildyto linų pluoštu arba medžio drožlių plokšte, išorinė plokštė – iš medienos plaušų MDF.

 

Galimi įvairūs durų paviršiaus apdailos variantai: gruntas, dažymas blizgiais ar pusiau matiniais dažais, natūralaus medžio lukšto faneruotė, aukšto slėgio laminato plokštė, naudojama stalviršiams gaminti. Laminatas gali būti blizgus arba matinis, įvairiausių spalvų, faktūrų, su geometrinių figūrų piešiniais ir t. t.

„Jei varčia nudažoma kita spalva arba padengiama laminatu, medžio lukšto plokšte ar faneruote – durys gali tapti interjero akcentu, kontrastinga detale arba atkartoti kitus interjero elementus: grindis, baldus ir pan. O nefasadinė ir nesutampanti su sienos plokštuma durų pusė gaminama ir montuojama taip, kad būtų patogu atlikti apdailą, – aiškina „E-durys“ vadovas.

 

– Pavyzdžiui, galima priklijuoti ant visos varčios plokštumos veidrodį, kuris optiškai padidins erdvę. Arba ant varčios užklijavus grindų dangą įmanoma išgauti grindų „užlipimo“ ant sienos efektą.“

Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys.com