Ką durys pasakoja apie namus ir jų šeimininkus?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Net senovės kinų išminčiai skyrė daug reikšmės, rinkdamiesi tinkamas duris ir jas išdėstydami.

Tikėta, jog didžioji dalis kuriamos namų energijos ateina būtent pro duris. Kiekvieną, atėjusį į namus, pirmiausia pasitinka lauko durys. Jos gali būti dažytos, faneruotos, laminuotos, iš medžio masyvo, dekoruotos, sunkių ar lengvų metalo konstrukcijų, net kelių apsaugos klasių. Labai svarbu, kad jos būtų tinkamai sukonstruotos, estetiškos, gerai apšiltintos, atsparios atmosferos poveikiui bei turėtų patikimas, sunkiai vagims įveikiamas spynas.

 

Vidinių durų pasirinkimas – įvairesnis. Skiriasi jų konstrukcija, apdaila bei kiti dekoravimo elementai. Ir visai nebūtina griauti buto sienų ar montuoti specialių pertvarų, norint pakeisti savo namų interjerą – pakanka tiesiog teisingai pasirinkti duris iš plataus šiuo metu siūlomo prekių asortimento arba jas dekoruoti.

 

Tarkim, pasirinkus dideles plačiai veriamas duris turi būti paliktas laisvas plotas ir erdvė – taip dar labiau bus pabrėžiamas kambario didingumas. Jei kambario sienos atrodo nuobodžiai, interjerą galima pagyvinti kontrastingomis durų spalvomis, ryškiomis staktomis ar kitomis ypatingesnėmis detalėmis.

 

Jei durys nedera kambaryje arba jų yra per daug, nebūtina jų visai atsisakyti – vertėtų jas "paslėpti" – pasirinkti tokią pat, kaip ir sienos spalvą arba duris įstumti į sieną.

 

Galiausiai, geriausia duris rinktis ten, kur teikiamos ir jų montavimo paslaugos. Taip sutaupysite laiko ir gausite kitas kokybiškas paslaugas. Renkantis lauko duris, visų pirma, tikimasi susikurti saugumo jausmą ir apsaugoti savo turtą. Tačiau tai nebūtinai užtikrina sunkaus metalo konstrukcijų šarvo ar seifo tipo durys. Ieškantiems vidaus durų, patariama pasidomėti jų konstrukcija, nesirinkti pigiausio varianto.

 

Tokios greitai lūžta, apsibraižo, išsikraipo nuo temperatūros pokyčių, todėl jas įsigiję turėsite daug vargo varstydami, o šaižus veriamų durų girgždesys svečiui gali sukelti tokį nemalonų jausmą, kad jo neišdildys net ir labai tvarkingas ar jaukus namų vidus.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS