Į ką atkreipiame pirkėjų dėmesį renkantis lauko duris

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Lauko durų rūšys pagal medžiagą gali būti skirstomos į penkias kategorijas:

– Plastikinės lauko durys. Kadaise buvę populiarios, plastikinės durys, tačiau jau yra moraliai pasenęs pasirinkimas.

– Aliumininės lauko durys. Jos daugiau naudojamos viešuosiuose pastatuose.

– Plieninės lauko durys. Jos būtų puikus pasirinkimas, jeigu reikia saugių ar nestandartinių išmatavimų durų, taip pat norite rinktis individualų durų apipavidalinimą, spalvas ar raštus.

– Klijuotos medienos durys. Klijuotos medienos durys gaminamos sumuštinio principu . Anksčiau medinės durys būdavo gaminamos iš vieno tąšo, todėl priklausomai nuo temperatūros, jos plėsdavosi ir traukdavosi.

– Kompozitinės, stiklo pluošto lauko durys. Šios durys atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms.

 

● Tendencijos. Jau senai rinkoje atsirado gaminių, kuriuose daugelis minėtų medžiagų yra linkę maišytis ir tarnauti dar patikimiau. Todėl šarvuotos durys gaminamos praktiškai nepakitusios per pastaruosius dešimt metų, o plastikinės prarado savo populiarumą ir yra masiškai keičiamos dėl įvarių kokybės trūkumų.

● Pasirinkimas. Vis dėlto pagrindiniai pasirinkimo kriterijais lieka jūsų prioritetai. Renkantis lauko duris būtina nusistatyti prioritetus – ar reikia saugių, ar šiltų durų, kokios apdailos medžiagos, sprendimai naudojami, taip pat, kokią sumą galite skirti lauko durims.

● Spynos ir rankenos. Rinkdamiesi duris, taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokią rankeną bei spyną renkatės, kad tarnautų taip pat ilgai, kaip ir durys.

 

● Saugumas. Saugiausios iš durų yra šarvuotos durys, tačiau saugumą labiausiai užtikrina būtent spynos, o metalinių durų konstrukciją galima nesunkiai pakeisti ir priderinti prie norimos įmontuoti spynos.

● Eksploatacija. 5 metai ar daugiau – tiek įėjimo durys savo eksplotacines savybes turi išlaikyti.

 

Jeigu renkantis lauko duris susidūrėte su sunkumais,

E-DURYS specialistai visuomet pasiruošę
Jums padėti.