Beapvadinės ir nematomos durys medžio sienoje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kiekvieni namai turi savo išskirtinumus, kurie atspindi šeimos poreikius, įpročius, gyvenimo būdą, kt. Šie namai puikiai atitiko šeimos poreikius ir nereikalavo esminių pokyčių išplanavime.

 

Viskas, ko reikėjo šeimai – esamą erdvę įprasminti ir išryškinti. Tai puikiai padarė natūralios medžiagos – šviesinto ir kietinto ąžuole parketlentė, akmens vaizdo plytelės, granitas, natūralūs
atspalviai.

 

Šis namas turi du aukštus, todėl viso namo plotas 171 m 2 . Kaip matote iš nuotraukų, pačiuose namuose išlaikytas subtilus, švarus klasiškas stilius, tačiau atsižvelgta į kokybę medžiagų, kurios buvo naudojamos. Dėl šios priežasties, pagrindinė TV svetainės siena ir lubos suformuotos iš natūralios ąžuolo faneruotės plokštės. O mes džiaugiamės svarbiu indėliu – sienoje „paslėptos“ durys į darbo kambarį.

 

Toliau kylant į antrą aukštą, galite matyti, jog laiptinės siena akcentuojama padengiant matiniu su poliruotu reljefu bei akmens masės plytelėmis. Taip išryškinamas tvirtumas ir ilgaamžiškumas namuose, kuriuose šeima nori pasilikti ilgam bei kurti savo laimę.

 

Galiausiai, norime pastebėti, jog šiuose namuose korpusinių bei minkštų baldų spalvos yra šviesios, natūralios, o pirmo aukšto spalvų derinį atgaivina žalios spalvos pustoniai.

 

 

Tą patį lengvumą galite rasti ir antrame aukšte, tiek miegamajame, tiek vonioje. Džiaugiamės, jog vis daugiau namų savininkų ieško įvairių sprendimų, o mes džiaugiamės galėdami prisidėti durų sprendimais, kurie kiekvieniems yra skirtingi ir tuo ypatingi.

 

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS