Ar nematomos durys gali prisitaikyti prie bendros interjero stilistikos?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šiame straipsnyje Jus norime supažindinti su berėmėmis arba nematomomis durimis, kurios savo funkciją puikiai atliko advokatų kontoroje.

Advokatų kontoros interjere architektai Darius Baliukevičius ir Sigita Tauraitė siekė suderinti skirtingus veiklos partnerių poreikius: solidumo – tamsioje apdailoje ir lengvumo – šviesioje.

Kontora yra šalia Vingrių šaltinių, todėl meniniuose akcentuose pabrėžiamas vanduo: lašas, upė, vandenynai. Po jais – vandens spektras, kad būtų spalvingiau. Taip pat laikrodis, nes tiek vanduo tiek ir laikas yra brangūs ir teka.

 

Atsižvelgdami į erdvės išplanavimą bei akcentus, nematomų vidaus durų parinkimas tapo puikiu sprendimu dėl keletos priežasčių.

 

Kokie privalumai nulėmė berėmių durų pasirinkimą?

 

– Interjere matoma tik durų kontūro linija;
– Nematomos durys gali būti gaminamos ir nestandartinio pločio, pritaikytos konkrečiam projektui;
– Nėra sunkumų priderinant jas prie bendros interjero stilistikos;
– Berėmės durys leidžia padidinti erdvę;
– Ypač tinka minimalistiniuose interjeruose;
– Galima montuoti visose būsto erdvėse – nuo holo iki vonios.

 

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kiekvienam interjerui puikiai prie kiekvieno poreikių prisitaikančias nematomas duris, kaip ir įgyvendinant Advokatų kontoros interjerą. Šio konkretaus interjero įgyvendinime, berėmės vidaus durys buvo pritaikytos prie šviesios bei tamsios spalvos derinio bei tapo nepastebimu funkcionaliu akcentu.