Ar mažiau yra daugiau? Pakalbėkime apie paprastumą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Klausydamiesi INTERJERO TV video apie tai, kaip įsirengti stilingus namus, mūsų ausis pasiekė viena iš interjero dizaino tendencijų, kaip, kad jau minėtas paprastumas. Tad pakalbėkime apie jį šiek tiek išsamiau.

Terminas „ minimalizmas “ imtas vartoti praėjusio amžiaus septintą dešimtmetį, juo apibūdindavo Roberto Morriso ir Donaldo Juddo skulptūras. Paprastos, natūralios formos – pagrindinė minimalistinio dizaino idėja. Šiuo principu grindžiamas rytietiško dizaino stilius, konkrečiai – japoniškas dizainas, kuris tapo minimalizmo pagrindu, o minimalizmą mėgsta kūrybingi žmonės, kurie vertina paprastumo, rafinuotumo, grožio ir praktiškumo derinį.

 

● Mažiau daiktų – daugiau erdvės.

Turbūt kiekvienam teko pabuvoti senelių namuose, kur yra kaupiamas kiekvienas daiktas, reikalingas jis as ne. Jaunoji karta, nejausdama buvusio deficito padarinių, po truputį atsižvelgia į daiktų gausos reikšmę ir jų kiekį mažina. Ar sutiksite, kad minimalistinis gyvenimas suteikia daug pasirinkimo laisvės, leidžia geriau susikoncentruoti į individualius tikslus ir daryti tai, kas patinka, palieka daugiau erdvės savirealizacijai?

 

● Mažiau daiktų – daugiau aiškumo.

Kaip dažnai nutinka ar nutikdavo kiekvienam iš mūsų, kuomet tarp gausos daiktų nerasdavome/nematydavome vieno ar kito daikto, kuris tiesiog pasimesdavo sūkuryje? Kiek tai išeikvodavo energijos siunčiant į Visatą tuos negražius žodžius, nors patys tą betvarkę ir susikurdavome, nors turėdami kelis daiktus, kurių tikrai reikia , galėtume matyti viską daug aiškiau.

 

● Mažiau daiktų – mažiau išlaidų.

Pastebima tendencija tarp žmonių, kurie sumažino daiktų kiekį namuose, jų biudžetas nėra toks tuščias, o namai tvarkingesni, bet jie tapo atsparesni akcijoms, renkasi kokybiškesnius daiktus (ne veltui senoliai sakė: “Skupas moka du kartus”). Ne paslaptis, jog mažiau daiktų sukelia ir mažiau streso, nes daiktais reikia rūpintis. Pvz., neturintiems automobilio, nereikia rūpintis jo remontu. Laimi ne tik kišenė, bet ir sveikata, nes tenka judėti daugiau.

 

Galiausiai, pripažinkime, kad kuo mažiau klaidinančių durų, tuo lengviau ir greičiau patekti į vidų. Atsiminkite, jog paprastumas yra mažiau , jis kelia laimę , leidžia gyventi , padeda susitelkti , praturtina ir išlaisvina . Viso to ir daugiau linkime kiekvienam.

Visuomet pasiruošę padėti,

E-durys