2 durų pasirinkimai mažoms erdvėms

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Interjero dizainerės priėmė iššūkį – 67,2 kv. m. erdvėje suformuoti ergonomiškas, funkcionalias darbo vietas 8 asmenims bei poilsio ir virtuvės zonas.

Turime pripažinti, kad joms kuo puikiausiai pavyko, nes įstatėme nematomos ir stumdomos į sieną duris į šią mažą erdvę.

Interjero dizainerės šią mažą erdvę pavertė preciziška ir tikslia darbo erdve, skaičių ir dokumentų pasaulyje šešias dienas per savaitę gyvenančiam moterų kolektyvui. Atskyrė darbo zonas (kartu ir vizualiai praplečiant erdvę) panaudodamos stiklines pertvaras, kurios ne tik funkciškai ir vizualiai padalino pagrindinę erdvę į penkias zonas, bet kartu ir slopina garsą.

 

 

Pagrindinis uždavinys ir pažadas užsakovams interjero dizainerėms Akvilei ir Vaidai buvo sukurti jaukią namų atmosferą. Pagrindinis bendros darbuotojų zonos akcentas – stikliniai kubai, kuriuose sukomponuoti dirbtiniai augalai.

 

 

Be augalų interjere, namų jaukumo atmosferą kuria paveikslai, kurie yra įmontuoti spintose ir atlieka varstomų durelių funkciją (paveikslų autorius – Donatas Jankauskas).

Jeigu atkreipsite dėmesį, interjere dominuoja achromatinės spalvos, kurias papildo spalvoti akcentai.

 

 

Pagrindines interjero spalvas – pilką ir raudoną – padiktavo reprezentacinės įmonės spalvos. Kėdėse, minkštuose balduose, rankenose ir t.t. koloritas taip pat atsikartoja ir kituose interjero elementuose – Interjere didelis dėmesys skiriamas dirbtinio apšvietimo parinkimui. Įspūdį mums taip pat paliko apšvietimas, kuris yra dviejų tipų – pagrindinis (darbo vietų) ir papildomas – akcentinis (paryškinantis pagrindinius interjero elementus – augalus ir paveikslus).

 

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šio puikaus interjero, kuriame nematomos ir stumdomos į sieną duris puikiai įsikomponavo į šią mažą, bet gražią bei stilingą, erdvę.

 

Visuomet pasiruošę padėti,
www.e-durys.com