Plastikiniai kubilai- malonumas po atviru dangumi

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kubilų populiarumą sąlygoja tai, kad maudytis kubiluose galima ir po atviru dangumi, kas suteikia didelį malonumą, pilną atsipalaidavimą bei sustiprina sveikatą. Sąlygoja ir tai, kad kubilai yra kompaktiški, lengvai perkeliami iš vietos į vietą, nebrangūs, prieinami kiekvienai, net vidutines pajams gaunančiai šeimai.

Pasirinkti kubilą rekomenduojama tiems, kurie sunkiai ištveria saunos karštį arba garinės pirties drėgnumą. Specialistai jau seniai nustatė, kad maudymasis karštame, augaliniais ekstraktais kvepiančiame kubilo vandenyje teigiamai įtakoja sąnarių, endokrininės, nervų ir kraujagyslių sistemų veiklą, stiprina imuninę sistemą, pagreitina įvairių susirgimų gydymą bei potrauminę reabilitaciją.

Plastikiniai kubilai gaminami iš aukštos kokybės polipropileno. Polipropilenas yra itin patvari, atspari smūgiams, tempimui, karščiui, šalčiui bei ultravioletiniams spinduliams medžiaga, ji pilnai atitinka ekologinius reikalavimus, nekenkia aplinkai ir nesukelia alergijų.

 

Kubilų eksploatacija ir priežiūra

 

Kokybiškai pagaminto plastikinio kubilo įrengimas, eksploatacija ir priežiūra nėra sudėtingi. Įsigijus kubilą, patartina jį statyti ant lygaus ir tvirto pagrindo bei sumontuoti tinkama nuotekų sistemą. Atskirą dėmesį privalu skirti vandens šildymui.

 

Jeigu vanduo bus šildomas krosnelę, prieš šildymą, į kubilą būtina pripilti vandens, priešingu atveju kils kubilo sienelių deformavimosi grėsmė. Vanduo, priklausomai nuo krosnelės tipo, paprastai įšyla per porą valandų. Šildant vandenį, jį reikėtų bent kelis kartus pamaišyti, tuomet jis greičiau įšils, jame tolygiai pasklis maudymuisi įdėtos gydančios arba aromatizuojančios medžiagos. Krosnelės gali būti tiek malkinės, tiek elektrinės.

 

 

Malkinės krosnelės dažniausiai statomos kubilo viduje, o elektrinės tik kubilo išorėje. Vanduo taip pat gali būti šildomas elektra ir namų katilo pajėgumais. Šildant vandenį, uždengus kubilą specialiu dangčiu, galima taupyti energiją. Vandenį kubile nebūtina keisti po kiekvieno išsimaudymo, ypač jei maudėsi sveiki, higienos reikalavimų besilaikantys artimieji.

 

Laikantis visų nustatytų eksploatavimo ir priežiūros reikalavimų, mūsų gamybos plastikinis kubilas tarnaus ne vieną dešimtmeti.

 

 

Plastikinių (polipropileninių) kubilų pranašumai

 

Plastikiniai kubilai, lyginant su mediniais, turi aiškius pranašumus:

 

Saugumas. Polipropilenas, lyginant su mediena, yra labai tvirta ir ilgaamžė medžiaga, ji turi gražų, lygų, bet neslidų paviršių.

Ekologiškumas. Polipropilenas yra ekologiškas, jis neišskiria kenksmingų cheminių medžiagų ir nekenkia žmonių sveikatai. Tuo tarpu paruošta, impregnuota mediena į vandenį išleidžia nemažą kiekį jos apdorojimui skirtų medžiagų.

Priežiūros paprastumas. Plastikiniai kubilai pasižymi labai paprasta priežiūra. Tokių kubilų valymas paprastesnis ne tik techniniu požiūriu, ypač jei kubile įrengti uždari suolai, valymui galima naudoti ir įvairias chemines medžiagas. Tuo tarpu medinių kubilų valymas reikalauja daugiau pastangų, kubilo dezinfekcija būna abejotina, nes valant negalima naudoti efektyvesnių cheminių medžiagų. Mediena, kartu su panaudotu vandeniu, greitai sugeria įvairius nešvarumus ir kenksmingus mikroorganizmus, kurių pašalinimas, nenaudojant cheminių medžiagų, būna labai sudėtingas. Perbraukite pirštais naudoto medinio kubilo vidinį paviršių, o po to pasižiūrėkite į Jūsų panages…

Hermetiškumas. Dėl unikalių polipropileno savybių ir specialios gamybos technologijos, vidiniame kubilo paviršiuje būna tik viena, specialia įranga suvirinta siūlė, kas užtikrina pilną ir ilgalaikę plastikinio kubilo hidroizoliaciją. Hidroizoliacijos klausimu, plastikinis kubilas neginčytinai pranašesnis už bet kurį medinį kubilą. Kad taptų santykinai hermetiškas, medinis kubilas turi išbrinkti. Paliktas be vandens, medinis, skirtingai nei plastikinis kubilas, greičiausiai išdžius ir suskils.

Panaudojimo universalumas. Polipropilenas yra atsparus ultravioletiniams spinduliams, tiek labai aukštoms, tiek žemoms temperatūroms bei kintančioms oro sąlygoms, todėl iš jo pagaminti plastikiniai kubilai gali būti naudojami visose geografinėse platumose, bet kuriomis oro sąlygomis.

Formų ir dydžių įvairovė. Polipropilenas yra itin atsparus smūgiams, lenkimui ir tempimui, todėl iš jo nesunkiai galima pagaminti įvairios formos bei dydžio kubilą.

Apdailos įvairovė. Paskutiniu metu plastikinių kubilų apdailai dažniausiai naudojama termomediena, tačiau klientui pageidaujant, apdailai galima naudoti bet kurią tinkamą, kliento individualiai pasirinktą medieną bei įvairius aksesuarus.

Ekonomiškumas. Lyginant su analogiškais mediniais kubilais, plastikinis, iš polipropileno pagamintas, kubilas bus ženkliai pigesnis tiek jo įsigijimo kainoje, tiek pastovioje priežiūroje ir tarnaus ilgesnį laiką.