Vonia-hamakas suteiks nepakartojamų pojūčių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vonia, kuri atrodo kaip hamakas? Taip, tai skamba tarsi iš kokio fantastinio filmo ir sunku įsivaizduoti kaip tokią koncepciją įgyvendinti. Puiki žinia neįprastų sprendimų namuose gerbėjams: ši fantazija buvo paversta realybė! 

Ši vonia yra sukurta iš tvirto, tačiau lengvo anglies pluošto ir buvo pavadinta nestandartiniu “Vessel” (“Laivas”) vardu. Neįprastą vonią-hamaką sukūrė dizainerių ir architektų studija “Splinter Works”.

“Vessel” ilgis yra 2.7 m. Ji yra didesnė nei standartinė vonia, tačiau siekiant palengvinti montavimą, gali būti individualizuojama ir sumažinta net iki 20 cm.Ši vonia yra skirta patalpai, kurioje sumontuotas tinkamas drenažas ir išspręsti visi klausimai su drėgme. 

 

 

Kaip ir hamakas, ši vonia neliečia grindų ir yra pakibusi ore, o ją laiko prie sienų pritvirtinti nerūdijančio plieno laikikliai, kurie gali būti atviri arba paslėpti, priklausomai nuo Jūsų dekoravimo stiliaus. Vonia pripildoma vandeniu iš grindyse įmontuoto stovinčio čiaupo.

 

 

Ramus bei įdomus meditavimo ir atsipalaidavimo malonumas buvo suderintas su dideliu komfortu mirkti šiltame vandenyje. Tinkamai pritaikę vonios kambario interjerą galite jį paversti subtilia poilsio zona, kurioje jausite lyg būtumėte šventykloje.

 

Ši vonia pateikiama ne tik klasikinės juodos, tačiau ir raudonos, mėlynos, geltonos, rožinės, bronzinės ar gryno sidabro spalvos.

 

 

 

Vanduo išteka per specialiai įrengtas groteles plytelėse.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.