Visų, neabejingų statybai, šventė vyks sostinėje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Jau šį penktadienį Vilniuje, Belmonte, vyks tradicinis Statybininkų dienos šventės renginys – profesinė sektoriaus atstovų šventė, vienas didžiausių Lietuvos statybininkų bendruomenės susibūrimų. 17-ą kartą vyksiančiame renginyje tradiciškai daugiausia dėmesio sulauks Lietuvos statybų sektoriaus lyderiai – nuo labiausiai pasižymėjusių statybos darbininkų iki geriausių vadovų.

„Statybininkų dienos metu įmonių darbuotojai pagerbiami kaip savo „profesijos riteriai“, iš garbingų svečių rankų jiems įteikiami garbės ženklai ir padėkos. Skaitydamas jų profesinių pasiekimų aprašymus įsitikinau, kad šie žmonės iš tiesų verti padėkos ir pripažinimo. Kasmet džiugu matyti ir spausti ranką žmonėms, kurie tiek daug savo gyvenimo metų ir jėgų atidavė statybai“, – teigia šventę organizuojančios Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas Dalius Gedvilas.

Dėmesį statybininkams ketina parodyti aukšti valdžios atstovai. Numatoma, kad statybos sektoriaus atstovus profesinės šventės proga sveikins Premjeras Algirdas Butkevičius, Aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius. Šventėje dalyvaus Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis ir kiti svečiai.

 

Statybininkų dienos šventė – tai ne tik oficialios kalbos ir sveikinimai. Jau ketvirtus metus šventės dieną vyks ir Statybininkų olimpiada. Atkaklios įmonių komandų varžybos dėl nugalėtojų taurės šiemet vyks gatvės krepšinio aikštelėje ir paplūdimio tinklinio kortuose. Nugalėtojų titulą šiose varžybose gins klaipėdiečiai, įmonių „Mida LT“ ir „Hidrostatyba“ atstovai.

 

Šventinę atmosferą padės kurti ir muzikos atlikėjai. Statybininkų dienos šventėje pasirodys merginų grupė „Electric ladies“.

LSA prezidentas D. Gedvilas džiaugiasi Lietuvos statybos įmonių, partnerių bendruomeniškumu, leidžiančiu išlaikyti šios profesinės šventės tradiciją. „Kartu dirbame, diskutuojame, siekiame bendrų tikslų, taip pat konkuruojame ar nesutariame. Visgi džiaugiuosi, kad Lietuvos statybininkų asociacija, puoselėdama sektoriaus atstovų bendrystę, kasmet suburia įmonių vadovus ir darbuotojus, valdžios, mokslo, kitų partnerių atstovus ne tik įvairių problemų sprendimui, bet ir savo mylimos profesijos šventei“, – kalba asociacijos vadovas.

 

Prie šventės organizavimo labiausiai prisidėjo jos rėmėjai: UAB „Alvora“, UAB „Mida LT“, UAB „Naresta“, UAB „Statybų ekonominiai skaičiavimai“, UAB „Irdaiva“, UAB „Lemora“.

Detalesnė informacija apie renginį, dalyvavimo sąlygos – Lietuvos statybininkų asociacijos tinklapyje www.statybininkai.lt.