Vilniuje atsidarė Akropolio baldų centras

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
24 nuomininkai – vieni stipriausių Lietuvos rinkos dalyvių – įsikūrė Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ veikti pradėjusiame „Akropolio baldų centre“. 6,8 tūkst. kvadratinių metrų plote įsikūrusiame baldų centre pirkėjams siūlomi ne tik svetainės, miegamojo, prieškambario, valgomojo, darbo kambario baldai, bet ir šviestuvai, tapetai, kilimai, interjero dekoro detalės.

Įrengiant naująjį baldų centrą ypatingas dėmesys buvo skiriamas tam, kad pirkėjui būtų patogu susipažinti su visa ekspozicija, o ieškantys baldų konkrečiam kambariui viską rastų vienoje vietoje.
„Akropolio baldų centro“ plotas yra suskirstytas į atskiras zonas pagal prekių grupes, bet nėra padalintas į atskiras patalpas, tad eidamas pagrindiniu taku pirkėjas pamatys visus čia siūlomus baldus, o konkrečią norimą prekę galės palyginti su šalia esančiais kitų gamintojų pasiūlymais“, – pasakoja bendrovės „Akropolis LT“ nuomos skyriaus vadovė Renata Jakubčionienė.

Naujame baldų centre gausu ekspozicijų, kuriose prekybininkai siūlo, kaip apstatyti visą kambarį – nuo baldų iki interjero dekoro detalių. „Akropolio baldų centre“ taip pat veiks keičiama ekspozicija, kur specialistai pasiūlys idėjas, kaip tarpusavyje suderinti skirtingos stilistikos baldus ir dekorą.
„Žmonės šiandien rečiau gali naudotis interjero dizainerių paslaugomis, todėl specialistai pateiks idėjų, kaip galima būtų suderinti įvairių gamintojų siūlomas prekes. Pirmoji tokia ekspozicija jau sukurta ir yra skirta vaikų kambariui“, – sako R.Jakubčionienė.

„Akropolio baldų centre“ įkurta ir poilsio zona, kur yra gausi interjero žurnalų biblioteka, tad kiekvienas pirkėjas galės pasisemti naujų idėjų.

„Akropolio baldų centras“ nuomininkams išnuomojo visą numatytą prekybos plotą.
„Nuomininkus parinkome atsižvelgdami į jų siūlomų gaminių kokybės bei kainos santykį, taip pat bendrovių patikimumą“, – sako R.Jakubčionienė.

Svetainės bei miegamojo baldus „Akropolio baldų centre“ siūlys bendrovės „Juodasis alksnis“, „Siguldos baldai“, „Magrės baldai“, „Baldų parkas“, „Audėjo baldų centras“ ir „Black Red White“, „Optimata“, „Domino baldai“, „Poleta“, „Baldau Jums“, „Grafų baldai“, „Lux baldai“ ir „Mato baldai“.

Valgomojo kambario baldais prekiaus bendrovės „Venta LT“ ir „Jasevičiaus baldai“, čiužiniais ir miego sistemomis – „Tempur“, „Ivo baldai“, „Lonas“ bei „Miego centras“, baldais vaikams pasirūpins „Daug pasaulių“ ir „Meblink“.

Norintiems dekoruoti namus padės „Dubingiai“ ir „Daiktų viešbutis“, o šviestuvų pirkėjai galės įsigyti „210 Lux“, „Murina“ ir „Elmo“ bendrovėse.
Baldų centre pirkėjai galės įsigyti ir Lietuvoje pagamintų ir iš kitų šalių – Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Lenkijos, Kinijos – importuotų baldų.

„Akropolio baldų centras“ įsikūrė antrajame Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ aukšte, kur jau veikia buitine technika ir elektronika prekiaujančios parduotuvės „Elektromarkt“ ir „Elektronikos pasaulis“, baldų salonai „Auster“ ir „Stilingi namai“, „Savex galerija“, šiemet duris atvėrusi patalynės parduotuvė „1000 ir 1 naktis“ bei „Ermitažas“.

„Antrajame Vilniaus „Akropolio“ aukšte pirkėjai už sau tinkamą kainą galės rasti didžiulį namams skirtų prekių pasirinkimą – nuo baldų iki buitinės technikos ar dekoro detalių“, – sako R.Jakubčionienė.