Vilniaus savivaldybė kviečia į „Energetikų dienas“ parodoje „SUPERNAMAI 2014“

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vilniaus miesto savivaldybė kviečia į „Energetikos dienas“, kurių tema  „Ateities miestai: darnus vystymasis, efektyvus energijos vartojimas, aktyvi bendruomenė“ bei apsilankyti Vilniaus miesto savivaldybės interaktyviame stende. Stende lankytojai galės sužinoti apie savo namo energinį efektyvumą, pabandyti patiems interaktyviai įdiegti energiją taupančias priemones bei gauti specialistų konsultacijas.

Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamos „Energetikos dienos“ vyks statybos ir interjero „SUPERNAMAI 2014“ parodos metu balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse (iki pat PPC „Ozas“).

Parodoje bus pristatytos statybos, pastatų renovacijos, būsto įrengimo, aplinkos tvarkymo ir interjero įmonių paslaugos, naujausios statybų technologijos bei produktai, sudarytos sąlygos naujiems komerciniams ryšiams užmegzti. Parodos akcentas – būsto renovavimas ir energijos taupymas.

Pagrindinės ekspozicijų temos: pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; termo ir hidroizoliacinės medžiagos bei jų tvirtinimo elementai; išorės ir vidaus apdaila; šildymas ir vėdinimas; atsinaujinančios energetikos įranga; vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; elektros instaliacija ir elektrotechninė įranga; apskaitos įranga ir prietaisai; gaisrinės saugos ir kitokios apsaugos sistemos; statybiniai įrankiai ir įrengimai; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas; vartai, durys, langai; baseinai, saunos, pirtys; aplinkos tvarkymas ir mažosios architektūros elementai; projektavimas ir konsultacijos; kiti statybų produktai ir paslaugos.

 

 

Parodą organizuoja statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“.

Paroda yra nemokama.

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) organizuoja konferencijų ciklą energijos taupymo temomis.