VGTU ir verslininkų bendradarbiavimas – papildoma nauda studentams

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) ir Polistireninio putplasčio asociacija sukirto rankomis ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri padės ne tik tobulinti studijų programas, rengti aukštos kvalifikacijos specialistus, bet ir plės bendrus mokslinius tyrimus. 

Tiek studentams, tiek Lietuvos verslo rinkai naudingą sutartį pasirašė VGTU atstovavęs rektorius Alfonsas Daniūnas ir Polisterininio putplasčio asociacijos prezidentas Česlovas Ignatavičius. Keturias verslo įmones vienijanti Polisterininio putplasčio asociacija įsipareigojo informuoti universitetą apie specialistų poreikį, organizuoti studentų praktikas, stažuotes asociacijos įmonėse, esant poreikiui skaityti paskaitas universiteto studentams aktualiais klausimais bei vadovauti jų akademiniams darbams – kursiniams ir baigiamiesiems.

„Į mūsų asociaciją susibūrusių įmonių veikla glaudžiai susijusi su renovacija ir pastatų šiltinimu. Nėra jokių abejonių, kad renovacija – vienas aktualiausių šių dienų statybos klausimų. Tad mes esame labai patenkinti mūsų bendradarbiavimu su universitetu ir tikimės, kad jis ilgai nenutrūks bei duos abipusės naudos“, – po sutarties pasirašymo tvirtino Polisterininio putplasčio asociacijos prezidentas dr. Česlovas Ignatavičius.

VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno teigimu, universiteto ir asociacijos bendradarbiavimas labai dėsningas, nes juos abu vienija bendri tikslai – statybų, technologijų, pramonės, žinių puoselėjimas bei plėtra, tad VGTU studentai ir ateityje būsimi statybų ekspertai iš savo naujojo partnerio galės pasisemti itin naudingų ir specifinių žinių.

 

„Rinką reikia plėsti ir ugdyti, todėl labai džiaugiamės, kad pavyko sutarti su Polisterininio putplasčio asociacija. Tikimės, kad ji prisidės prie universiteto darbo bei kokybiško specialistų rengimo pasidalindami savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi“, – po sutarties pasirašymo tikino VGTU rektorius A. Daniūnas.

Ši sutartis naudinga ir verslininkams, nes VGTU ja įsipareigojo teikti pagalbą ieškant jaunų specialistų, rengiant studijų programas, atsižvelgti į asociacijos siūlymus. Universitetas tai pat kvies asociacijos narius į organizuojamas mokslines konferencijas, Karjeros dienas bei teiks visokeriopą informaciją apie vykdomas studijų programas bei mokslinių tyrimų kryptis.