VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Pristatomos QUICK-STEP VARIANO grindys yra unikalios tuo, kad šių parketlenčių paviršius yra suklijuotas iš skirtingų matmenų ąžuolo lentelių, ir tai tik įrodo, kad jos pagamintos iš specialiai atrinktos, perdirbimui skirtos, ekologiškos medienos. Jos gaminamos nestandartiškai, neribojant dizaino standartiniu vienos, dviejų ar trijų juostų skaičiumi. 

gaminamos nestandartiškai, neribojant dizaino standartiniu vienos, dviejų ar trijų juostų skaičiumi. Taigi, žymūs matmenų, spalviniai pokyčiai, sendinti kraštai, suskilinėjusios šakos bei pjūklo žymės šiai kolekcijai suteikia unikalų charakterį bei išskiria ją iš visų kitų.

Jeigu norite, kad namuose būtų šilta ir puošnu, niekas nepakeis medinių grindų didybės. Jums niekada neatsibos jų išskirtinis grožis ir jomis būsite patenkiti visą gyvenimą. Be to, gražios medinės grindys idealiai tinka įvairiems stiliams ir interjerams.

QUICK STEP džiaugiasi galėdama pasiūlyti Jums savo inovatyvių, iš tikros medienos pagamintų, parketlenčių liniją VARIANO.

Šios grindys padarys Jūsų interjerą išskirtinį. Kiekvienas sendintas kraštas, įtrūkusi šaka, pjūklo pjūvio struktūra bei matmenų variacijos papasakos savo istoriją. Tai yra visiškai unikalu, ši naujiena suteiks pridėtinės vertės bet kuriam interjerui.

 

Šios dažytos natūralios grindys su alyvos padengimu pakeri iš karto. Pajuskite šukuoto paviršiaus struktūrą! VARIANO kolekcijos parketlentės padengtos 2 sluoksniais kokybiškos alyvos, kuri sukuria papildomą matiškumą ir autentišką vaizdą, kuris išlieka.

Gaminant šias grindis naudojama mediena su didelėmis šakelėmis, išsiskirianti ryškia spalvų ir struktūrų įvairove. Tam, kad būtų suteiktas papildomas autentiškumas, grindims buvo atliktas gilus šukavimas, išgauta natūraliai rievėta struktūra, kurią papildo atsitiktinės pjauto paviršiaus žymės – sukuriamas vaizdas, kad medinės lentos buvo gaminamos meistro.
 

Pristatomos parketlentės – tai unikalios lentos, kurių vaizdas ir raštas primena utilizuotas lentas. Visos žaliavos, iš kurių pagamintos QUICK STEP GRINDYS, yra atidžiai rūšiuojamos ir atrenkamos, tikrinant jų kilmę. Gamybos procese naudojami klijai, lakai ir alyva atitinka griežčiausias tarptautines emisijos normas. Visa tai rodo, kad galite paparasčiausiai džiaugtis savo medinėmis grindimis žinodami, kad jos buvo pagamintos saugant aplinką.

VARIANO, kaip ir kitų šio gamintojo parketlenčių, vidurinysis sluoksnis yra kaučiukmedis (Hevea). Po 25 metų auginimo šie medžiai nebelaikomi tinkamais pagrindiniam jų auginimo tikslui – lateksui, taigi, praeityje ūkininkai juos tiesiog kirsdavo ir degindavo. Bet dabar QUICK STEP juos perdirba ir naudoja jų medieną kokybiškų grindų gamybai.

 

Jau ilgą laiką QUICK STEP turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra. Beliko išsirinkti.

Kviečiame užsukti į NIC – tai specializuotas apdailos medžiagų ir interjero prekių prekybos tinklas, Lietuvoje veikiantis nuo 2005 m. NIC prekybos centre dirbančiuose salonuose eksponuojamos ir parduodamos aukštos kokybės apdailos medžiagos, interjero prekės, baldai, dekoro elementai, namų inžinerinės įrangos sistemos.