UPONOR apyvarta šiemet augo 50 proc.

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Per pirmąjį šių metų pusmetį santechnikos ir šildymo sistemas gaminančios bendrovės UPONOR apyvarta, palyginus su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo apie 50 proc. Planuojama, kad iki metų pabaigos įmonės apyvarta turėtų išaugti dar 40 proc.

„Mūsų plėtrai šiais metais nemažą įtaką turėjo pamažu atsigaunantis šalies statybų sektorius. Taip pat daug dėmesio skyrėme sprendimams, kurie padeda sumažinti eksploatacines pastatų šildymo ir vėsinimo išlaidas. Tokie sprendimai mūsų šalyje tampa vis populiaresni, nes sunkmetis pakoregavo ir vartotojų suvokimą – jie vis dažniau ieško santechnikos ir šildymo sistemų, kurios ne tik tinkamai funkcionuotų, bet ir būtų ekonomiškos, padėtų sutaupyti“, – teigia Kęstutis Balčiūnas, bendrovės UPONOR generalinis direktorius.

 

 

 

Pasak K. Balčiūno, grindinio šildymo sistemos padeda sutaupyti iki 12 proc. suvartojamos energijos, nes jas įrengus, šiluma patalpose pasiskirsto tolygiau ir jos mažiau eikvojama.  

 

„Lietuvoje grindinis šildymas dažniau įrengiamas individualiuose namuose nei daugiabučiuose ar komercinės paskirties pastatuose. Taip yra todėl, kad įsirengdami nuosavus namus, gyventojai gali patys pasirinkti šildymo sistemą ir vis dažniau rūpinasi, kad ji padėtų taupyti išlaidas už šildymą. Kita vertus, daugiabučius statančios bendrovės mūsų šalyje į šį faktorių vis dar kreipia nepakankamai dėmesio“, – teigia Kęstutis Balčiūnas.

 

Apskritai, grindinio šildymo paplitimas mūsų šalyje yra gana menkas ir siekia iki 10 proc., kuomet Europoje jis užima apie 25 proc. šildymo rinkos. Šioje srityje Lietuvą smarkiai lenkia kaimyninė Estija, kur grindinis šildymas įrengtas apie 80 proc. individualių namų, apie 25 proc. komercinės paskirties, negyvenamųjų namų ir apie 5 proc. daugiabučių. Labiausiai iš Europos šalių grindinio šildymo sistemos yra paplitusios Slovakijoje, kur jos sudaro apie 90 proc. šildymo rinkos.

 

Paklausiausi bendrovės UPONOR produktai Lietuvoje yra vamzdynai šildymo sistemoms ir vandentiekiui: daugiasluoksniai bei PEX-a vamzdžiai ir jiems skirtos jungtys, patalpų temperatūros valdymo automatika, grindinio šildymo sistemos, izoliuoti vamzdynai šilumai ir vandeniui tiekti tarp pastatų.

 

Apie UPONOR

 

UAB UPONOR yra tarptautinio koncerno „UPONOR Corporation“, vieno didžiausių santechnikos ir šildymo sistemų gamintojo pasaulyje, atstovė Lietuvoje. Pagrindinės UPONOR veiklos sritys – gyvenamųjų ir komercinių pastatų mikroklimato sprendimai ir šildymo bei vandentiekio sistemos. Bendrovės gamyklos įsikūrusios 11-oje šalių Europoje ir JAV, jos padaliniuose daugiau nei 30-yje pasaulio šalių dirba 3200 darbuotojų.

 

Daugiau informacijos:

Martynas Enkus

UAB UPONOR Pardavimų ir rinkodaros vadybininkas

Mob.: +370 655 46441