Unikaliam interjero dizainui – išskirtiniai JUNG jungikliai

http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
http://www.jung.lt +370 5 236 19 19 Senasis Ukmergės kel. 12
LS PLUS JUNG

Interjero dizainas – tai ne vien tik gražūs baldai ir sienų spalvos. Norint sukurti harmoningą ir jaukią erdvę, net ir tokia smulki detalė kaip jungiklis ar kištukinis lizdas tampa labai svarbia. Todėl kartais įprastų sprendimų – paprastų plastikinių elektros instaliacijos elementų – neužtenka. Namų šeimininkai vis dažniau ieško unikalių sprendimų, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir prisidėtų prie harmoningo interjero sukūrimo.

Čia į pagalbą ateina JUNG su išskirtinių, modernių jungiklių asortimentu. JUNG siūlo daugybę įvairių išskirtinių sprendimų, kurie ne tik paryškins interjerą, bet ir užtikrins neprilygstamą kokybę bei modernumą. Susipažinkite su moderniais jungikliais iš JUNG LS Plus, Flat Design ir LS Design serijų.JUNG LS Plus: elegancija ir funkcionalumas

JUNG LS Plus jungiklių serija apjungia praktiškumą ir eleganciją. Šie modernūs jungikliai sukurti taip, kad bet kuriai erdvei suteiktų subtilaus rafinuotumo, kartu užtikrinant paprastą naudojimą ir patikimumą. LS Plus serijoje rasite tiek jungiklių, tiek kištukinių lizdų bei kitų elektros instaliacijos komponentų.

LS Plus serijos produktus galima rinktis su grūdinto stiklo rėmeliu arba pagamintus iš metalo. Stiklinių JUNG rėmelių atveju, galite rinktis juodos arba baltos spalvos stiklą arba klasikinį matinį stiklą. Jie dar kartais žinomi kaip stikliniai jungikliai, nors iš stiklo pagamintas tik rėmelis. Metalinės jungiklių versijos gaminamos iš matinio aliuminio, nerūdijančio plieno arba chromuoto, blizgaus plieno.

JUNG LS Plus privalumai

Aukščiausios kokybės medžiagos: tiek stiklas, tiek nerūdijantis plienas, aliuminis ar chromuotas plienas yra ilgaamžės ir patvarios medžiagos, todėl LS Plus serijos gaminiai atlaikys laiko išbandymus.

Universalus dizainas: šios serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai yra klasikinės formos, o spalvos, nors ir subtilios, leis pritaikyti priderinti LS Plus daugelyje interjero dizaino projektų.

Patogumas: ergonomiškas dizainas užtikrina paprastą naudojimą ir lengvą priežiūrą.

Integracija su išmaniųjų namų sistema: šios serijos gaminiai gali būti lengvai suderinami su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema. Tam rinkitės F 40 ar F 50 tipo mygtukus KNX sistemai.

Tvarumas: stikliniai JUNG rėmeliai ir metaliniai jungikliai yra labai ilgaamžiai, tad jų nereikės dažnai keisti, o pasibaigus naudingam gaminio gyvavimo laikotarpiui, jie gali būti perdirbami.

JUNG Flat Design: absoliutaus minimalizmo gerbėjams

Tiems, kurie pirmenybę teikia minimalistinei ir šiuolaikiškai išvaizdai, patiks JUNG Flat Design asortimentas. Šie modernūs jungikliai yra ypač ploni ir virš sienos paviršiaus išsikiša tik vos kelis milimetrus. Tai leidžia pasiekti įspūdingą estetinį efektą, kai elektros instaliacijos elementai, rodos, susilieja su sienų apdaila.

FLAT Design JUNG

JUNG Flat Design serijos produktai gaminami iš patvaraus plastiko arba metalo. Plastikinius galite rinktis dramblio kaulo, baltos, šviesiai pilkos ar juodos spalvos. Metalinius rinkitės iš šių spalvų: natūralaus matinio aliuminio, lakuoto antracito spalvos aliuminio, juodo lakuoto aliuminio, nerūdijančio plieno, glotnaus matinio žalvario ar juodinto žalvario. Ypač efektingai atrodo juodi jungikliai.

JUNG Flat Design privalumai:

Ypač plonas profilis: su vos virš sienos išsikišusiais JUNG jungikliais lengva sukurti dermės ir lengvumo įspūdį daugelyje interjero dizaino projektų.

Moderni estetika: dėl švarių linijų ir paprastų formų šie jungikliai puikiai tinka šiuolaikiškam, minimalistiniam interjerui.

Lengva pritaikyti: galimos įvairių klasikinių spalvų ir mygtukų kombinacijos, o F 40 ir F 50 tipo mygtukai leis suderinti JUNG Flat Design su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema.

Lengvas montavimas: kaip ir visi JUNG produktai, šie JUNG jungikliai yra lengvai ir greitai montuojami.

Patvarumas: šios serijos JUNG jungikliai pagaminti iš kokybiškų, dėvėjimui atsparių medžiagų ir todėl yra ypač ilgaamžiai.

JUNG LS Design: klasika ir modernumas viename

JUNG LS Design asortimente derinama klasikinė jungiklių estetika ir modernios technologijos. Šis asortimentas puikiai tinka tiems, kurie vertina nesenstančius dizaino elementus, bet nenori daryti kompromisų dėl šiuolaikinio funkcionalumo. Dėl savo formos LS Design serija kiek panaši į JUNG Flat Design, tačiau jos modernūs jungikliai ir kištukiniai lizdai kiek labiau iškilę virš sienos. Tai leidžia sukurti lengvumo įspūdį – juos sumontavus, griežtesnės linijos meta subtilų šešėlį.

LS design JUNG

JUNG LS Design jungikliai, kištukiniai lizdai ir kiti produktai gaminami iš patvaraus plastiko arba metalo. Juos galite rinktis iš klasikinių spalvų paletės: dramblio kaulo, baltos, šviesiai pilkos ar juodos spalvos. Metalinių produktų spalvų gama kiek platesnė – rinkitės natūralaus matinio aliuminio, antracito spalvos ar juodus jungiklius, taip pat nerūdijančio plieno, glotnaus matinio žalvario, sendinto žalvario ar chromuotus.

JUNG LS Design privalumai:– Nesenstantis patrauklumas: tradicinio dizaino elementai suderinti su šiuolaikinėmis medžiagomis ir apdaila.

Platus pasirinkimas: įvairių medžiagų ir spalvų asortimentas leis lengvai priderinti šiuos JUNG jungiklius prie savo interjero dizaino poreikių.

Lengva pritaikyti: JUNG LS Design serija yra suderinama su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema, todėl šie jungikliai tinka apšvietimo, klimato ir kitų funkcijų valdymui.

Lankstus dizainas: modulinė sistema leidžia lengvai atnaujinti ir keisti jungiklio konfigūraciją.

Aukšta kokybė: pagaminta preciziškai ir kruopščiai iš kokybiškų medžiagų, todėl gaminys tarnaus ilgai.

JUNG – pirmas pasirinkimas išskirtiniam interjero dizainui

Pasirinkę estetiškai patrauklius ir modernius JUNG jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus elektros instaliacijos komponentus, galėsite sukurti harmoningą interjerą. Kiekvienas produktas iš JUNG LS Design, Flat Design ar LS Plus serijos pasižymi savitais techniniais ir estetiniais privalumais, tad nesunkiai išsirinksite būtent tai, kas geriausiai tinka jūsų namuose. Tai jūsų investicija į kokybišką gyvenimą savo svajonių namuose.