TOP 5: įstabiausi nameliai-viešbučiai medžiuose

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Turbūt ne vieną žmogų šis pavadinimas ir mintyse iškylantis vaizdas nuteikia romantiškai. Daug kam namelis medyje asocijuojasi su linksma ir nerūpestinga vaikyste, kitiems su sudėtingais architektūriniais sprendimais. Šiandien siūlome susipažinti su penkiais įkvepiančiais statiniais medžiuose, rašo tinklalapis environmentalgraffiti.com.

1.Montvilo nameliai medžiuose, Australija

 

„Tree Houses of Montville“ yra įsikūręs Montville mieste, Kvinslende, Australijoje. Šis namelių kompleksas, įsitaisęs aukštai atogrąžų miškuose, kur nuolat čirškia papūgos ir triukšmauja kiti gyvūnai, suteikia 5 žvaigždučių viešbučio patogumus. Jame rasite prabangiai įrengtus gyvenamuosius ir vonios kambarius, restoraną, biblioteką ir netgi masažo procedūrų kambarius. Tai puiki vieta apsistoti po turistinio žygio po „Kondalilla Falls“ nacionalinį parką.

 

Montvilo nameliai medžiuose, Australija (nuotr. environmentalgraffiti.com) (nuotr. Gamintojo)

 

2. Olympos – Kadiras, Turkija

 

„Kadir's Tree Houses“ arba Olympos nakvynės namai, su daugiau nei 300 lovų, tapo pagrindine stotele keliaujantiems po Turkiją ir ieškantiems nepamirštamų nuotykių. Apsigyvenę nameliuose medžiuose visiškai susiliesite su gamta. Namelių gyventojai čia draugiškai gamina naminį maistą, o vakarais susirenka prie viduryje miestelio esančios laužavietės, kuri čia buvo dar prieš įsikuriant miesteliui.

 

Olympos – Kadiras, Turkija (nuotr. environmentalgraffiti.com) (nuotr. Gamintojo)

 

3. Tree House Lodge, Kosta Rika

 

Ar kada nors buvote įsilipę į 100 metų senumo medį? Jeigu ne, tai šis namelis medyje suteikia galimybę tai patirti. Įsitaisęs giliai Kosta Rikos parko teritorijoje šis statinys tapo vienu įspūdingiausių visame Atlante, siūlydamas neišsenkančias pramogas ir nuotykius. Namelis suręstas ypač patvariai, kad ramiai užkiltumėte aukštyn ir nesibaimintumėte dėl galimų nelaimingų atsitikimų. Apsistoti šiame unikaliame viešbutyje – tikras atradimas net vietos gyventojams.

 

Tree House Lodge, Kosta Rika (nuotr. environmentalgraffiti.com) (nuotr. Gamintojo)

 

4. Cedar Creek Treehouse, Vašingtono valstija

 

„Cedar Creek Treehouse“ viešbutis Vašingtono valstijoje buvo įvertintas kaip vienas geriausių pasaulyje namelių medžiuose. Jei norite naujų įspūdžių ar tiesiog atsiriboti nuo miesto triukšmo, apsistodami šiame namelyje, įsitaisiusiam ant 200 metų senumo kedro medžių, tikrai neprašausite. Dviejų aukštų namelis, kurį pasieksite įveikę daugybę laiptelių, įsitaisęs maždaug 15 metrų aukštyje. Galite būti tikras, kad jūsų privatumo čia niekas nedrums, nebent laukinių paukščių žvilgsniai.

 

Cedar Creek Treehouse, Vašingtono valstija (nuotr. environmentalgraffiti.com) (nuotr. Gamintojo)

 

5. Ariau Amazon Towers, Brazilija

 

Jei sumąstysite keliauti į Braziliją, nepraleiskite progos apsistoti „Ariau Amazon Towers“ viešbutyje. Jis suregztas Amazonės miškų medžių viršūnėse. Įsivaizduokite viešbutį, kurio svečių baras primena erelio lizdą, arba jaunavedžių numerį, kuris yra net 30 metrų nuo žemės aukštyje. Šiame viešbutyje busite pasitikti draugiškų beždžionių, įspūdingų papūgų ir kitų gyvūnų. „Ariau Amazon Towers“ viešbutyje lankėsi pats Princas Charlzas (UK), Bill'as Gates (JAV) ir daugelis kitų įžymybių.

 

Ariau Amazon Towers, Brazilija (nuotr. environmentalgraffiti.com) (nuotr. Gamintojo)