TECE įranga, kuri palengvina statybų procesą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Potinkiniai profiliniai rėmai pakabinai keramikai Lietuvos rinkoje jau yra gerai žinomas ir dažnai naudojamas produktas. Tačiau juos tobulintys inžinerinės įrangos gamintojai yra pažengę kur kas toliau.

Planuojant, statant ir renovuojant pastatus atskirų statybos etapų metu susitinka skirtingų statybos sričių specialistai, tenka derinti darbus ir jų eiliškumą.

TECE sukūrė modulį, kuris padeda optimizuoti darbą ir netgi paspartinti statybos procesą. Jo koordinavimas, parenkant medžiagas, sistemas ir siekiant išlaikyti standartus užima daug laiko. Būtent laikas ir užsibrėžti terminai yra ta statybų pusė, kurią sunkiausia suvaldyti. Bet kokio proceso vėlavimai stabdo ir kitų darbą bei griauna planus.

TECEsystem potinkinio rėmo modulis pagal individualų užsakymą yra gaminamas pramoniniu būdu gamykloje. Jis tiksliai atitinka matmenis, yra pritaikytas kiekvienai konkrečiai situacijai. Į statybos aikštelę jis atvežamas jau surinktas. Naudojant tokias profilines sieneles statybos vyksta patikimiau, efektyviau ir ekonomiškiau. Vokietijoje jos plačiai naudojamos statant ir individualius, ir komercinės, visuomeninės paskirties pastatus, renovacijos projektuose.

Pramoniniu būdu gaminami surenkamųjų sienelių moduliai tinka visai pakabinamai keramikai – unitazams, praustuvams, pisuarams arba bide, jie į statybvietę pristatomi visiškai sujungti. Kiekviena sistemos siena yra individualiai pritaikyta konkrečiam vonios kambariui, kad vėliau tinkamoje vietoje būtų galima sumontuoti įrenginius. Sistemos sienos paprasčiausiai pritvirtinamos prie struktūrinio karkaso.

TECE užtikrina statybos procesą be trukdžių, konsultuoja, padeda projektuoti sistemas, statybos aikštelėje instruktuoja statybininkus, kaip jas montuoti, kaip patį montažą integruoti į statybų procesą.

Pirmosios TECEsystem modulinės sistemos panaudotos jau ir Lietuvoje. HILTON Garden Inn viešbučio statytojai jas pasirinko ne tik dėl greitesnio ir efektyvesnio darbo, bet ir dėl suplanuoto vonios kambario dizaino. Jis tapo racionaliai įgyvendinamas būtent jų dėka.