„Swedbank“ aukcione išparduos nekilnojamą turtą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
„Swedbank“ grupės nekilnojamojo turto valdymo bendrovė „Ektornet“ rengia aukcioną, kuriame ketina parduoti beveik 90 visoje šalyje esančių nekilnojamojo turto objektų. Aukcione siūlomų objektų pradinės kainos bus žymiai žemesnės nei rinkoje. Pardavusi šį turtą, bendrovė „Ektornet“ iš esmės baigs savo veiklą Lietuvoje.

Aukciono dalyviams „Ektornet“ pasiūlys beveik po 30 komercinės bei gyvenamosios paskirties objektų, taip pat 25 žemės sklypus. „Aukcionas išsiskirs savo įvairove bei žemesnėmis nei rinkos pradinėmis kainomis. Ir verslui, ir gyventojams tai bus gera galimybė įsigyti dominančius objektus pigiau. Finaliname aukcione pardavusi didžiąją dalį likusių objektų „Ektornet“ planuoja iš esmės užbaigti savo veiklą Lietuvos rinkoje“, – komentuoja bendrovės „Ektornet Management Lithuania“ direktorius Martynas Žibūda.

Aukcione bus galima įsigyti įvairių būstų Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje bei kituose Lietuvos miestuose. Taip pat aukcione bus pasiūlytos kelios dešimtys komercinių objektų – prekybinės patalpos Gedimino prospekte Vilniuje, vystymui skirti pastatai Laisvės alėjoje Kaune ar prekybai skirtas objektas Vytauto gatvėje Marijampolėje. Be kitų objektų besidomintys investicijomis į žemės sklypus galės rinktis 10 ha ploto žemės ūkio ir miškų ūkio paskirties sklypą prie Alaušo ežero Ukmergės rajone arba 0,2 ha ploto namų valdą su tvenkiniu Buivydiškėse Vilniaus rajone.

„Radusiems patinkantį turtą ir nelinkusiems varžytis su galimais konkurentais aukciono metu, siūlome objektą įsigyti iškart. Iki aukciono visas turtas parduodamas tik su 10% pabrangimu nuo objekto pradinės kainos, kuri yra nustatyta aukcione“, – sako Martynas Žibūda.

„Ektornet“ nekilnojamojo turto aukcionas įvyks spalio 15 dieną „Swedbank“ centriniame pastate Konstitucijos pr. 20A Vilniuje. Registracija į nekilnojamojo turto aukcioną prasideda rugpjūčio 28 dieną ir vyks iki spalio 10 dienos imtinai. Norintys dalyvauti turėtų susitarti dėl turto apžiūros, užpildyti registracijos anketą, taip pat pateikti fizinio ar juridinio asmens dokumentus ir sumokėti pradinį įnašą.

„Ektornet“ yra nekilnojamojo turto įmonė, kurią 2009 m. Lietuvoje įsteigė „Swedbank“ grupė. Pagrindinė bendrovės veiklos kryptis – įsigytų nekilnojamojo turto objektų valdymas bei pardavimas. „Swedbank“ grupė taip pat turi „Ektornet“ įmones, veikiančias Švedijoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Aktyviai pardavimus vykdanti pastaruosius dvejus metus, „Ektornet“ Lietuvoje jau yra pardavusi tris ketvirtadalius savo valdyto portfelio.