Supernamų kūrėjams įteiktas dramblio straublys

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Rinkimuose visuomet svarbiausia suskaičiuoti balsus ir paskelbti nugalėtoją. Tačiau, kai kalbame apie kūrybą, stilių ar skonį situacija tampa keblesnė. Tuomet viršų ima ne logika ir skaičiai, o emocijos ir nuotaikos.

Tačiau „Lietuvos ryto“ televizijos laidos “Supernamai” rinkimuose lyderis buvo aiškus nuo pat balsavimo pradžios. Dešimt kartų daugiau balų surinko jaukus užmiesčio namas, kurio projekto autoriai architektas Dalius Regelskis ir dekoratorė Greta Motiejūnienė.

Jiems buvo įteiktas apdvanojimas.

Akivaizdu, kad žiūrovams ir skaitytojams labiausiai patinka medis, ramios spalvos ir natūralios medžiagos. Šis draugiškas gamtai projektas patvirtino taisyklę – labiausiai namo vertę iškelia jo vieta.

 

Didžioji dalis lietuvių svajoja apie žaliuojantį pušyną ir smėlėtą pakrantę už lango. Renkant supernamą netikėta, tačiau akivaizdu buvo tai, jog vis daugiau gerbėjų turi vienaaukščio namo statyba. Tiesa, vis dar nesuskaičiuojama, koks optimalus gyvenamasis plotas patinka vidutiniam namo šeimininkui, tačiau kvadratinius metrus dažniausiai norima išdėstyti pirmajame ir vieninteliame namo aukšte. O tai reiškia, jog pilių era baigiasi ir mes nusileidžiame ant žemės.

Nematoma laidos “Supernamai” darbo dalis buvo nuolatinis šniukštinėjimas, stengiantis surasti naujus, žiūrovų dėmesį patraukiančius objektus. Todėl simboliška, kad supernamo autorių duetas Dalius ir Greta buvo apdovanoti dramblio straubliu. Tai originalus muzikos įrenginys, kuris paskleidžia garsą po visą gyvenamąją erdvę.

Tikimės, kad šie kūrėjai paskleis “Supernamų” misiją, o mūsų kūrybinė grupė likusią vasaros dalį ieškos Lietuvoje originalių ir inovatyvių gyvenamojo ploto sprendimų.