Statybų verslo paroda skelbs statybų sezono atidarymą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Simbolišką statybų sezono pradžią šiemet skelbs pilnametystės sukaktį švenčianti Tarptautinė statybų verslo paroda „Individuali statyba 2013“, kuri vyks balandžio 17-20 dienomis „Švyturio arenoje“, Klaipėdoje. 21-ąjį kartą rengiama paroda statybų tema yra seniausias tokio tipo renginys Lietuvoje.

Vieninteliai parodų ir mugių organizatoriai Vakarų Lietuvoje „Expo Vakarai“, užaugino ilgiausiai Lietuvoje rengiamą parodą ir patikimu bendradarbiavimu įgijo lojalių klientų – dalyvių, tokių kaip: UAB „Gitana“, UAB „Perdanga“, UAB „Vakarų Ryterna“, UAB „Kelmeda ir Ko“ ir tt. Per tiek metų įmonės įvertino parodos teikiamą naudą, kaip puikią progą vienoje vietoje parodyti ir supažindinti su statybų verslo naujienomis ir aktualijomis. Parodos metu pristatomomis naujovėmis domisi gausus lankytojų skaičius, kurių skaičius vis auga. Šiais metais dalyviai kaip niekad aktyvūs. Jaučiamas statybų sektoriaus atsigavimas. Įmonės tampa drąsesnės, ima daugiau ekspozicinio ploto. Parodos dalyviais tapo apie 10 stambių statybos įmonių, kurios daug metų nesiryžo atvykti į Klaipėdoje rengiamas parodas, teikdamos pirmenybę sostinėje vykstančioms parodoms.

Kelios iš jų „Trušelių būstas“, UAB „Glori ir Ko“ bei „F.P.U.H. BOMSTAL“ iš Lenkijos. Planuojama, kad iš viso parodoje dalyvaus apie 300 įmonių iš Lietuvos bei užsienio. Bendras parodos ekspozicinis plotas 3480m². Atsižvelgiant į lankytojų augimo tendencijas, šiais metais parodoje turėtų apsilankyti apie 25 tūkst. susidomėjusiųjų.

Penktus metus parodoje tęsiama energetikos tematika. Alternatyvios energetikos klausimas – vienas iš aktualiausių klausimų Lietuvos energetikos ateičiai. Renginio tema skelbia, kad šioje srityje reikalingos atsakingos permainos, o atsinaujinančių energijos šaltinių kūrimas turi tapti strategine visos Lietuvos politikos kryptis. Pagal 2009 m. balandžio 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos priimtą direktyvą 2009/28/EB, Lietuva turi užtikrinti, kad 2020 m. atsinaujinančių išteklių energijos dalis bendrajame galutiniame energijos suvartojime sudarytų ne mažiau kaip 23 proc. Šiais metais vyks tarptautinė konferencija „Darnioji namų energetika 2013“, kurią organizuoja ilgametis parodos partneris Lietuvos vėjų energetikos asociacija. Pranešimus skaitys ne tik Klaipėdos regiono savivaldybių merai ir kiti vadovai, mokslininkai ir verslininkai, bet asociacijos partneriai iš Vokietijos, Švedijos, Danijos bei Lenkijos.

Tai valstybės turinčios ilgalaikę patirtį atsinaujinančios energetikos naudojime ir galinčios ja pasidalinti su Lietuvą.

Konferencijoje bus nagrinėjamos šiuo metu aktualiausios energetikos temos:
• darniosios energetikos rinkiniai;
• vietos energetinė nepriklausomybė;
• išmaniojo namo sprendimai, pasyvus namas;
• vietos energijos gamyba;
• elektromobilis – elektros kaupiklis.
Individualus namas neįsivaizduojamas be sodo, daržo ar gėlyno, todėl kartu su statybų paroda jau ketvirtus metus iš eilės organizuojama sodo idėjų mugė „Mano sodas 2013“, kuri pristatys sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas, suteiks galimybę pasikonsultuoti su specialistais.

Parodos darbo laikas:
Balandžio 17 – 19 d. nuo 10 val. iki 19 val.
Balandžio 20 d. nuo 10 val. iki 17 val.

Informacija ir registracija
Tel. +370 686 56446
statyba@expo-vakarai.lt
www.expo-vakarai.lt