Statybininkai mažiau teršia aplinką statybinėmis atliekomis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Lietuvoje gerėja situacija visais aspektais. Statybininkai tampa labiau išprusę, nes statybines atliekas yra linkę išvežti į tam tikrus surinkimo punktus. Dabar labai dažnai jie naudoja atliekų konteinerius tokios statybinėms atliekoms pašalinti. Taip pat turi įvairias transporto priemones kurios užtikrina saugu ir greita didelio gabarito atliekų išvežimui. Statybininkai yra gerai pasikaustę, kaip laiku ir greitai išvežti statybines atliekas, kad žmogus liktų ne tik patenkintas, bet ir padėkotų, jog jo namų aplinka po statybinių darbų yra švari.

Dabar kai daug tenka renovuoti namų, kaupiasi įvairios statybinės atliekos, bet mūsų Lietuvos statybininkai puikiai susidoroja su atliekų išvežimo klausimu. Tame reikale turi daug patirties. Vėlgi už tokį išvežimą nereikia rūpintis žmonėms, nes viską padaro statybos rangovai, kad atliekos būtų saugiai nugabentos į tam tikras ir paskirtas vietas. Tokiuose vietose yra vykdoma žiedinės ekonomikos eko sistema kurios dėka viso stambaus arba smulkaus gabarito atliekos yra perdirbamos, tad tokiu būdu išlošia visi.

Ankstesniais laikais nebuvo tokių galimybių rūšiuoti atliekas, todėl didžioji dalis tokių atliekų patekdavo į aplinka. Tokios statybinės medžiagos patekusios į aplinka kenkdavo gamtai. Dabar tokia situacija yra visiškai kitokia ir yra viskas pasikeitę.

 

Kiekvienas žmogus yra suinteresuotas saugoti ne tik gamta, bet rūpintis savo kliento poreikiais. Mes puikiai žinome, jeigu statybininkai atlieka savo darbą deramai, kruopščiai ir dar bus pašalintos visos statybinės atliekos, tai tokį statybininką rekomenduos kiekvienas žmogus savo pažįstamiems. Nes ne retas atvejis, kai pasitaiko tokių meistrų kurie nesirūpina, nei gamta, nei to žmogaus interesais. Jiems svarbu jog atliko darbą, o klientas jau pats turi rūpintis panaudotų statybinių medžiagų išvežimu.

Kiekvienais metais būdavo jog nekompetentingi meistrai trešdavo gamtą išpildami atliekas į miškus ar į kitas vietoves, kur tai yra draudžiama daryti. Žinoma, jog tokie meistrai susilaukdavo didelių baudų už gamtos teršimą. Todėl mes jums siūlome ir patariame niekada nepasikliauti skelbimais iš laikraščio, tokie meistrai neturi kompetencijos ir vargu ar pasirūpins statybinių atliekų išvežimu.

Mes kaip ekspertai rekomenduojame visada kreiptis į kompetentingus meistrus. Kyla klausimas, kaip tokius meistrus rasti, ogi labai paprastai. Visi kompetencijų turintys meistrai užsiima individualia veikla ir išrašo sąskaitas faktūras. Niekada nesirinkite tokių meistrų kurie dirba nelegaliai, nes gausite prastos kokybes paslaugas ir galėsite rūpintis statybinių atliekų išvežimu patys. Jeigu meistrai arba statybininkai nesutinka išvežti jūsų statybinių atliekų žinokite viena jog jie tai privalo ir turi padaryti, nes tai yra jų pareiga. Dabartiniais laikais kiekvienas meistras pats paklaus ar reikia išvežti statybines atliekas, jeigu jis yra tikrai kompetentingas meistras, o visi kiti meistrai tiesiog nutylės arba bandys išsisukti. Tad mes patariame meistrus rinktis atsakingai.

Švarista straipsnis apie statybines atliekas