Startavo pirmasis loftų portalas Lietuvoje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Lietuvoje vystomi loftų projektai ir naujienos apie šio nekilnojamojo turto išnaudojimo galimybes iš viso pasaulio nuo šiol pristatomos specialioje interneto svetainėje Gyvenklofte.lt.

Pasak projekto autorių, naujoji svetainė lankytojus supažindins su naujausiomis loftų tendencijomis ir pateiks aktualią informaciją apie mūsų šalyje vystomus projektus ar jau parduodamus loftus.

Andriaus Voišnio, vieno iš projekto autorių teigimu, šiuo metu interneto svetainėje pristatomi penki Vilniuje vykdomi loftų projektai, kurių objektai yra parduodami.

„Svetainėje kartu su konkrečių objektų aprašymais pateikiami ir brėžiniai, duomenys apie statinius, jų priešistorė bei vizualizacijos. Kaip ir būdinga loftams, kai kurie erdvių išmatavimai nurodyti ne tik kvadratiniais, o ir kubiniais metrais“, – sako A. Voišnis.

Jo teigimu, vienas pagrindinių interneto svetainės Gyvenklofte.lt tikslų yra puoselėti loftų kultūrą Lietuvoje.

„Loftai mūsų šalyje populiarėja sparčiai, tačiau mažiausiai norėtųsi, kad tai taptų masinio vartojimo reiškiniu, kuriam taikomi įprasti standartai ir nusistovėjusios normos. Loftai yra specifinė gyvenimo ir kūrybos erdvė, kuriai reikia savotiško pašaukimo“, – teigia projekto atstovas.

Anot A. Voišnio, svetainės lankytojai gali susipažinti su loftų atsiradimo, vystymosi istorija ir paskutinėmis stiliaus tendencijomis iš JAV, Skandinavijos, Ispanijos ir kitų vietų, garsių savo loftų kultūros raida.

Loftų kultūros populiarinimo svetainėje www.gyvenklofte.lt taip pat pateikiamos dizaino tendencijos ir šiuolaikiški technologiniai sprendimai, susiję instaliacija ar net energijos taupymu ir ekologija. Be to, joje bus nuolat atnaujinama informacija apie su loftų kultūra susijusius renginius, koncertus ir menininkų projektus, atvirų durų dienas bei naujus loftus Lietuvoje.