STAKI dalyvaus tarptautinėje grindinių dangų ir kilimų parodoje “Domotex 2016”

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
STAKI ąžuolinės grindys jau septintą kartą dalyvaus tarptautinėje grindinių dangų ir kilimų parodoje “Domotex 2016” Hanoveryje. “Domotex” paroda vyksta kiekvienais metais, nuo 1989 metų.  Ši paroda viena iš didžiausių parodų Vokietijoje architektūrinio projektavimo ir grindų dangos pramonėje, kurioje dalyvauja daugiau kaip 1440 įmonių, net iš 60-ties įvairiausių šalių.

Parodos metu dalyviai lankytojams pristato naujausias grindų dangos tendencijas – medines grindis, laminatą ir grindų dangas iš natūralaus akmens, taip pat namų tekstilės gaminius ir daugybės įvairiausių pluoštų kilimų.

“Domotex 2016” parodoje savo pranešimus skaitys patys žymiausi Italijos architektai-interjero dizaino meistrai – Piero Lissoni ir daugybę tarptautinių apdovanojimų pelnęs Wolf D.Prix, kurie aptars pačias naujausias interjero dizaino ir architektūros tendencijas, vertins pristatomas grindų kolekcijas.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

·         Audiniai ir tekstilės gaminiai;

·         Grindų dangos;

·         Kilimai;

·         Medinės grindys;

·         Parketas;

·         Laminatas;

·         Natūralaus akmens grindys.

STAKI parodoje pristatys naują ąžuolinių parketlenčių kolekcija “Sylvan”. Tai keturios nepakartojamos spalvos, įkvėptos Lietuvos gamtos, išgautos naudojant aukščiausios kokybės, natūralias alyvas bei pritaikant šiuolaikines apdirbimo technologijas.

“Sylvan” (Miško) kolekcija:

Fog – švelniai pilkas atspalvis, kaip rytinė ūkana virš Baltijos jūros. Šia spalva alyvuotos parketlentės puikiai pritaps prie skandinaviškojo interjero.

Moss – tai žalių ir rudų atspalvių pynė, kaip žalsvas samanų kilimas jūsų namų interjere. Moss spalvos parketlentės išsiskiria tuom, kad žiūrint į grindis vis kitu kampu, spalva atrodo skirtinga.

Swamp spalvos medinės grindys taps pagrindiniu jūsų interjero akcentu, nuolat pritrauks žvilgsnį, tiesiog kvies jomis pasigrožėti.

Lichen – rudų ir pilkų atspalvių žaismas sužavės net ir išrankiausius kientus. Šios spalvos parketlentės puikiai derės su klasikinio stiliaus baldais.

Taip pat parodoje bus galima pasigrožėti ir STAKI ąžuolinėmis grindinėmis lentomis iš “Classic” kolekcijos ir dvisluoksnėmis parketlentėmis iš jau spėjusių išpopuliarėti “Vintage” ir “Provence” kolekcijų, kurios taip pat buvo pristatytos “Domotex” parodoje prieš metus laiko. 

STAKI sendintos grindys sulaukė labai didelio susidomėjimo tarp interjero dizainerių Vakarų Europoje ir Lietuvoje. Grindų lentos iš „Vintage“ kolekcijos yra unikalios, nes yra apdirbtos rankiniu būdu.

 

Lietuvos rinkos klientai STAKI ąžuolines grindis gales išvysti pavasarį vyksiančiose parodose “Namų pasaulis”, “Super namai” ir “Resta”. Lauksime savo produkcijos gerbėjų mūsų ekspoziciniame stende.

STAKI – išsirink savo svajonių grindis!