Soho loftuose duris atvėrė baldų iš Balio salos interjero salonas “Baliwood”

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Ketvirtadienį Soho loftuose, Vilniuje, duris atvėrė baldų ir interjero detalių iš Balio salos interjero salonas “Baliwood”. Šventės svečiai buvo pasitikti aperityvu tikruose kokosuose, o Balio salos atmosferą vaizdais ir garsais kūrė fotografo, publikuoto “Nathional Geographic” bei kituose leidiniuose įvairiose pasaulio šalyse, Giedriaus Dagio nuotraukos bei kompozitoriaus, multi-instrumentalisto Tomo Dobrovolskio improvizacijos, atkūrusios egzotinės salos garsus: vandens ošimą, vėjo gausmą, džiunglių krebždesį.

Šventės dalyviai neatsispyrė atlikėjo, pasipuošusio balietiškais ceremonijų drabužiais, temperamentui ir ilgai netrukus prisijungė prie vakaro atmosferos kūrimo– instrumentų užteko visiems, o kam pritrūko iššūkių, panaudojo naujai atidaryto salono parduodamas prekes: rankų darbo varinių šviestuvų bei praustuvų garsai nurungė visus būgnelius. Buvo žavu stebėti atsipalaidavusius svečius, visiškai pasinėrusius į muzikinę improvizaciją čia ir dabar.

Dauguma susirinkusių į renginį – architektai, taip pat verslininkai, menininkai, dizaineriai. Šventės organizatorius savo dalyvavimu pagerbė architektai Romualdas Pakėnas su žmona ir dukra, Ramūnas Masteika, Dovas Serapinas,Eglė Prunskienė, Rūta Goštautienė,Kristina Patašienė, Mindaugas Puodžiukynas ir Gintarė Motuzaitė,verslininkai Aurelija Rėksnė, Vitas Skukauskas, Rūta Mackevičiūtė ir Eduardas Fedotovas, menininkė ir dizainerė Marija Jona Jociutė, žurnalo "Vestuvės.lt" vyr. redaktorė Goda Šleinytė ir daugelis kitų žavių asmenybių.

Salono “Baliwood” išskirtinumas Lietuvos rinkoje – visi baldai ir interjero detalės atvežti iš saulėtosios Balio salos. Parduodami gaminiai – rankų darbo, dauguma jų – iš perdirbto kietmedžio, vario, lavos akmens. Salono atmosfera, išsiskirianti atsipalaidavimo nuotaikomis, tarsi sufleruoja – viskas įmanoma: tikrai realu savo namuose kiekvieną dieną jaustis lyg ką tik grįžus iš atostogų.

Visi, apsilankę renginyje,akimirkai nusikėlė ten, kur šilta, kur vanduo, kur amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba balietiška gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi.

Nuotraukų autorius: Giedrius Dagys