Skelbiami žurnalo „Super Namai” žaidimo „Kaip aš įsivaizduoju super namus” nugalėtojai!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Dvi savaites visi mūsų "Facebook" grupės lankytojai galėjo dalyvauti konkurse „Kaip aš įsivaizduoju super namus ir pareikšti savąją nuomonę apie tai, kokie turi būti SUPER NAMAI.

Labai dėkojame visiems dalyvavusiems ir  buvus aktyviems! Šį kartą moterys buvo aktyvesnės už vyrus. Taigi skelbiame 5 nugalėtojus, kurie laimėjo metinę žurnalo "Super Namai" prenumeratą (4 numeriai). Taip pat apačioje galite paskaityti jų mintis (kalba netaisyta).

 

1.  Egle Eglutyte: "Tvirti, kad vejas nenupustu. Ekonomiškas, kad jo išlaikymas neviršytu šeimos biudžeto. Draugiškas aplinkai (ekologiškas) be jokiu senamadišku šiferiu ir pabodusio plastiko. Mano super namai butu erdvus, kad matyciau ne tik savo šešeli 🙂 Noreciau, kad jie turetu palepe su langais ir pro kuriuos galetumei stebeti, bei tyrineti žvaigždynus 🙂 Mano super namai turetu neeikvoti energijos, o ja tausoti, ar net gaminti. Labai patiktu namas su žaliuojanciu sodu, minkšta žolyte, ir kad ant stogo galetumei laistyti ir grožetis augalija. Labai patiktu vidine apdaila iš akmens, kad butu kai viduramžiu pilies rumu akcentai. Mano super namas butu kaip chameleonas, jame butu tikra stiliu samplaika 🙂 Jis turi spinduliuoti jaukumu, ir nekelti nuobodulio. Super namas turetu buti patogus gyventi, ne tik gražus ir idomus žiureti. Butu gerai, kad vaiko kambario sienos butu izoliuotos nuo garso. Super namai turi tureti langines, nes etnografiškas ju grožis ir istorija namui priduotu papildomo žavesio 🙂 Galetu sienoje atsiverti durys paspaudus jas ir patektum i savo ramybes jaukia oaze 🙂 Super namai turi buti žydintys, juose netruktu augmenijos interjere, o ypac dideliuose languose. Super namai galetu tureti arkas, jame butu baseinas, jakuzzi, pirtis su kubilu. Super namai, nesvarbu, ar jie ištaigingai prabangus, ar paprasti kaip kelios kapeikos, bet juose turi buti jauku gyventi, ir kad juose jaustusi namu dvasia – i kuriuos gera visada sugrižti, super namas, kuri tu brangini ir vertini, ir kuriuose gyventi yra jauku, miela ir laiminga visa šeima juose gyvendama :)"

2. Lina Simanonyte: "Nesvarbu kokie tai namai, dvelkiantys prabanga, ar visai kuklus, svarbu , kad tai butu vieta, kur siela nurimsta, kur sirdis dainuoja, kur visada gera sugrizti…Is tikruju nemanau, kad reikia kazkokiu nerealiu dalyku, kaip is pasaku ar fantastikos salies, ne, ne tame esme, ne tai juos pavercia super namais. As juos isivaizduoju tik sviesius sviesius, kuo daugiau sviesiu tonu, pakankamai erdves (bet ir ne per daug),dideli langai, pro kuriuos kristu naturali dienos sviesa ir suteiktu visiems namams neispasakyto jaukumo, gyvybes turetu suteikti augalai, geles, pro langus taip pat akis dziugintu daugybe geliu su nuostabiu sodu ar rozynu…Pati jaukuma galima susikurti is tau mielu daiktu, kurie tampa ir tam tikru akcentu. As visada zaviuosi tokiomis idejomis, kai galima is elementariu dalyku susikurti kazka tokio nepaprasto ir mielo, reikia tik apsidairyti, kiek daug ka panaudoti galima, as uz originaluma, bet nesvaistant tam nezmonisku pinigu! Ir nereikia nei salu, nei teniso kortu, nei merso salia, ne tai namus pavercia nuostabiais, nuostabumas, jaukumas slypi paprastume, as uz ji!"

3. Aukse Martinaitiene: "Super namai… ech, kuris gi iš musu apie juos nesvajoja… Aišku, yra žmoniu, kurie juos ir turi… laimingi žmones… na o aš apie super namus pabandysiu pasvajoti 🙂 Pirmiausia, jie turi buti jaukus, šilti… Dar noreciau ir erdviu namu, visada svajojau apie didele virtuve, valgomaji, kurio gyvendami bute neturim, aišku erdvia svetaine… Dar super namuose noreciau ir nedideles jaukios pirteles, priepircio, kur galetume pasisedeti su draugais. Aišku super namuose turi buti garažas, lauko terasa, darbo kambariukas. Na o antrajame aukšte jaukus miegamieji, musu, vaiku ir aišku atvykusiems sveciams. Savo super namuose nenoreciau spintu, drabužiams sudeti noreciau drabužiniu, jos daug patogiau ir praktiškiau. Žinoma dar ir didelio kiemo noretusi… Ech, tie super namai… Labai tikiuosi, kad kada nors juos turesime ir mes… :)"

4. Ramune Ramune: "Mano super namai – turi buti mano ir mano šeimos tvirtovei. Tokie – kuriuose gera ne tik gyventi, bet ir i kuriuos norisi sugrižti. Kuriuose atsiranda vietos draugams, kuriuose smulkmenos tampa interjero detalemis, o mano ir vaiku rankdarbiai – dizainerio darbais 🙂 Namu siela esame mes patys – be musu namai … tik namai. Žinote filma "Briusterio milijonai"? Ten buvo toks mometas, kai irenginejo namus "kuriuose norisi numirti" ir tas posakis man labai istrigo." Niekada, nereikia skubėti kuriant savus namus. Reikia, kruopščiai susirinkti informaciją, atsirinkti tai kas tau tinka ir patinka, skaityti literatūrą, išsiklausinėti specialistų ar jau pasistačiusių namus draugų. Pasimokyti iš svetimų klaidų, kad netektų lieti ašaras dėl savų. Juk kuri, namus, sau ir savo šeimai – tik tada jie taps super namais, kai pats įpūti dvasią į namus.

 

5. Rita Pavardenytė: Super namai turėtų būti ne butas,o namas, ramiame priemiestyje, pušų apsuptyje. Vertinčiau modernią architektūrą, kur persipintų modernumas su eko-architektūra. T.y., namas turėtų būti apšildomas natūraliai (pvz. geotermiškai), visos medžiagos nekenksmingos ir t.t. Kas domisi tuo – mane supras 🙂
Interjerą kurčiau visų pirma popieriuje ir su specialistais, nes nemėgstu padriko baldų ir detalių apstatymo, kai perkami daiktai todėl, kad šiandien man parduotuvėje tai patiko arba buvo akcija. Tiek eksterjeras, tiek interjeras turėtų būti šviesūs, lengvi. Norėtųsi didelių langų, kad per juos matytųsi namo aplinka. Kas be ko, namai neįsivaizduojami be jaukumo, todėl juose turėtų vakarais rinktis visa šeima, o aš juos vaišinčiau savo gamintais patiekalais. Vadinasi, erdvi ir patogi virtuvė – taip pat būtina 🙂

 

Pastaba: nugalėtojų vardai ir pavardės tokie pat kaip ir "Facebook" profilio, tad kviečiame nugalėtojas parašyti e-paštu į admin@supernamai.lt tikrąją savo vardą ir pavardę bei kontaktinį adresą.

 

Sveikiname dar kartą nugalėtojus!