Šalies statybų rinkoje – naujas vardas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Viena didžiausių šalyje prekybos švaros ir higienos priemonėmis bei statybos ir inžinerinių darbų įmonių „Pireka” keičia pavadinimą į UAB „LitCon“. Šis sprendimas susijęs su bendrovės veiklos atskyrimu, siekiant optimalesnio skirtingų rūšių veiklos valdymo.

UAB „LitCon“ užsiims išskirtinai statybų ir inžineriniais darbais bei prekyba vandens filtrais. Veikla, apimanti prekybą švaros ir higienos priemonėmis, yra atskiriama ir bus priskirta kitai įmonei.

„Bendrovės statybos ir inžinerinių darbų mastas pastaraisiais metais nuolat auga. Įmonė yra viena iš lyderių šalies statybų rinkoje, tad buvo nuspręsta sutelkti dėmesį į šį sektorių“, – sakė UAB „LitCon“ direktorius Linas Piliponis.

Pernai bendrovės apyvarta statybų sektoriuje siekė daugiau kaip 100 mln. litų.

Pasak L. Piliponio, pernai įmonė įgyvendino 22 statybos ir inžinerinių darbų projektus. Ji vykdė viešosios ir pramoninės paskirties statinių, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų, inžinerinių tinklų, susisiekimo komunikacijų projektavimo ir statybos bei kultūros paveldo objektų tvarkomuosius darbus, iš kurių minėtini Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimo bei keleivių terminalo plėtros projektavimo ir statybos darbai.

Šiemet UAB „LitCon“ planuoja vykdyti darbus daugiau nei 30 objektų, tarp jų – Kauno technologijos universiteto (Santakos slėnio) pastatų projektavimo ir statybos darbus.

Planuojama, kad UAB „LitCon“ apyvarta šiemet sieks apie 120 mln. litų. Šiuo metu įmonėje dirba 130 darbuotojų. Šiais metais UAB „LitCon“ ketina investuoti į statybų įrangą iki 5 mln. litų.

UAB „LitCon“ direktorius Linas Piliponis prognozuoja, kad šiemet šalyje statybų gali sumažėti, nes, artėjant į pabaigą 2007 – 2013 metų finansinei perspektyvai, valstybės investicijos statybų sektoriuje gali sumenkti. „Šiek tiek turėtų augti statybų mastas privačiame sektoriuje, nes verslas atsigauna ir statys daugiau. Todėl, UAB „LitCon“ skirs daugiau dėmesio verslo ryšiams ir bendradarbiavimui su privačiomis įmonėmis. Statybos darbų kainos turėtų išlikti stabilios arba šiek tiek kristi, nes verslo investicijos tik iš dalies kompensuos valstybinio sektoriaus finansinių srautų sumažėjimą“, – sakė jis.