Prekyboje pasirodė nauja „Classen“ durų kolekcija

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Classen“, pirmaujanti medienos produktų gamintoja Europoje, pristatė naują interjero durų kolekciją – „Afroditė“. Modernių sprendimų pagrindu pagaminti 9 nauji durų modeliai puikiai tiks šiuolaikiniui interjerui.

Naujosios durys, pasižyminčios aukščiausia kokybe, unikaliu dizainu ir ornamentais, pagražins elegantiškus namų ir biurų interjerus. Durų gamybai kompanija naudoja naujovišką medienos fanerą su natūraliu akacijos medžio raštu. Faneros struktūra suteikia lengvumo, minkštumo ir natūralumo įspūdį. Norint pabrėžti estetinį aspektą, šioje „Classen“ durų kolekcijoje durų varčios su grioveliais buvo sujungtos su baltu satino stiklu. 

Naujosios durys pagamintos naudojant „Classen“ „Hybryda“ konstrukciją. Šis sprendimas užtikrina, jog durys bus tris kartus tvirtesnės ir atsparesnės iškrypimams nei durys su standartinėmis konstrukcijomis. Panašios konstrukcijos buvo naudojamos populiariose „Dalila“, „Demetr“, „Tetyd
a“ ir kitose kolekcijose.

Dekoracijai panaudoti „Classen“ „Irydium“ laminatai, apsaugantys nuo įbrėžimų ar kitokių sugadinimų. Tokia apdaila padeda durims ilgiau išlikti gražioms ir atsparioms aukštai temperatūrai bei chemikalams. „Afroditės“ kolekcijos durys gali būti dengtos balinto ąžuolo, kedro, „wenge“ medienos arba akacijos laminatu.

Duryse galima įtaisyti atvirą plastikinę medienos spalvos arba plieninę ventiliacijos angą. „Afroditės“ kolekcijos durims tinka šios durų staktos : „Reguliuojama“, „New arcus“, „Arcus“, „Standart 2-PACK“.
„Classen“ savo durų kolekcijas dažnai vadina mitologiniais vardais: Demetra, Adonis, Ariadna. Paskutinioji kolekcija dėl griovelių ir faneros struktūros pavadinta graikų meilės ir grožio deivės Afroditės vardu. 

„Classen“ yra pirmaujanti Europoje medienos ir medienos produktų gamintoja. Jos būstinė ir viena iš dviejų gamyklų yra įsikūrusios Kaisersesche, Vokietijoje. Antra gamykla veikia Barute. „Classen“ yra viena didžiausių apdailos prekių tiekėja Europoje. Platų „Classen“ produktų asortimentą sudaro: laminuotos grindys, durys, durų rėmai ir apdailos medžiagos. 
Daugiau informacijos: www.classen.pl