PLYTELIŲ CENTRAS – sprendžiantiems interjero galvosūkius

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Matinės ar blizgios, raštuotos ar vienspalvės, mažesnės ar didelio formato – kokios plytelės harmoningai įsilies aplinkoje? Kas geriausiai atspindi mūsų šeimos stilių ir gyvenimo būdą? Kokios plytelės tinka grindims, o kokios – sienoms? Kaip apskaičiuoti reikiamą kiekį?

Tai vos keli iš daugybės klausimų, kylančių renkantis plyteles. Juos verta dėmesingai apsvarstyti: juk šis apdailos elementas – nevienadienis pirkinys. Visų, sprendžiančių tokį rimtą galvosūkį, laukiama „Plytelių centro“ salonuose, įsikūrusiuose Klaipėdoje ir Vilniuje. Čia jus pasitiks šios srities specialistai ir padės rasti apgalvotą, būtent jums tinkamiausią variantą.

Erdvūs salonai – patogiam pasirinkimui

Plytelės – ne tas pirkinys, dėl kurio galėtumei apsispręsti akimirksniu. Svarstymai gali trukti net ir keletą mėnesių, nes tenka apmąstyti daug niuansų – svarbi ir estetinė pusė, ir praktiniai aspektai. Viena yra išsirinkti akiai mielą spalvą ar formą, tačiau visai kas kita – įsivaizduoti, kaip jūsų pasirinkimas atrodys realybėje, ir pritaikyti jį konkrečiai aplinkai.

„Todėl ir persikėlėme į dvigubai erdvesnes patalpas, – apie naujuosius prekybos centrų salonus pasakoja „Plytelių centro“ vadovai, – kad galėtume eksponuoti dar platesnį asortimentą ir sudaryti pačias geriausias sąlygas renkantis gaminius. Kad mūsų klientai galėtų ramiai, neskubėdami apžiūrėti ekspoziciją ir gauti išsamias specialistų konsultacijas.“

Galbūt jums aktualu, kaip vizualiai padidinti ankštą erdvę? Galbūt smalsaujate, kokiomis ypatybėmis pasižymi skirtingos medžiagos, pvz., keramika, porcelianas ar akmens masė? O gal norite eksperimentuoti ir derinti kelias kolekcijas tarpusavyje? Visus šiuos klausimus drąsiai patikėkite „Plytelių centro“ konsultantams.

Perkant svarbu įvertinti ne tik pačias plyteles, jų spalvas bei raštus, bet ir pateikimą erdvėje. Būtent tai ir yra naujųjų salonų privalūmai: patalpose – užtektinai vietos, tad konsultantai gali išdėstyti pasirinktas plyteles vienoje vietoje ir atskleisti klientui bendrą vaizdą.

Vilniaus ir Klaipėdos „Plytelių centro“ salonų pasirengę suteikti ir daugiau paslaugų, kurios padeda suplanuoti būsimą rezultatą ir sustyguoti apdailos darbus: klientai gali užsisakyti plytelių išdėstymą bei 3D vizualizaciją.

 

Produktyvus apsilankymas: namų darbai

Tam, kad vizitas į saloną būtų kuo produktyvesnis, turime patarimą – prieš tai reikėtų šiek tiek pasiruošti ir atlikti namų darbus. Norėdami efektyviai išnaudoti laiką, surinkite kuo daugiau informacijos apie:

sienų ir grindų matmenis;

vonios kambario santechnikos suplanavimą;

pageidaujamą aukštį nuo plytelių ribos iki lubų;

planuojamas nišų vietas ir jų matmenis;

visas kitas detales apie paviršius, kuriuos ketinama iškloti plytelėmis.

Šios žinios – tai pagrindas, nuo kurio atsispyrus parenkamas plytelių formatas, numatomas reikalingas kiekis ir kuriama vizualizacija. Vos tik gavęs techninę informaciją, konsultantas gali atlikti pirminius skaičiavimus ir paruošti preliminarų pasiūlymą, o jo laukiantis klientas bus mielai pavaišintas arbata ar kava.

 

Dar viena rekomendacija – panaršius internete, išsisaugoti dizaino idėjų bei jums patrauklių sprendimų ir parodyti šias nuotraukas salono konsultantams. Tai jiems padės perprasti jūsų skonį ir įvertinti, ką iš turimo asortimento geriausia pasiūlyti.

Žinoma, jei jūsų projekto sumanymas – vos apčiuopiamas ir dar tik sklando mintyse, jei kol kas neturite detalių brėžinių ir planų, esate labai laukiami tiesiog pasidairyti ir pasisemti įkvėpimo!

Gausus asortimentas

Klaipėdos ir Vilniaus salono ekspozicija – didelė, spalvinga ir įvairi. Čia išvysite nuostabių raštų bei atspalvių, skirtingų formatų plytelių, iš kurių bene pusė – visiškai naujos ir neeksponuotos iki šiol. Gausų asortimentą sudaro akmens masės, porceliano, granito, marmuro ir kitų medžiagų plytelės grindims bei sienoms, skirtos tiek vidaus, tiek lauko interjerams. Visos jos – rektifikuotos ir kalibruotos.

„Plytelių centro“ pasiūlos akcentas – didelio formato plytelės, vertinamos dėl funkcionalumo: jos naudingos tuomet, kai siekiama sukurti didesnės erdvės įspūdį. Taip pat daugelio dėmesį šiuo metu itin traukia mozaikinio betono (terrazzo) gaminiai, alsuojantys Venecijos dvasia.

 

Didžioji dalis ekspozicijos – prieinama čia ir dabar, nes sandėlyje sukaupta daug produkcijos. Klientui išsirinkus sandėlyje esančias plyteles, jau kitą dieną užsakymas bus paruoštas atsiimti vietoje arba išsiųstas į bet kurį Lietuvos kampelį.

Prekybos salonuose siūloma įsigyti ne tik plytelių bei stalviršių, bet ir specialių klijų, glaisto, lyginimo sistemų ir kitų darbams reikalingų priemonių. Teikiamos plytelių pjaustymo, virtuvės stalviršių projektavimo bei gamybos paslaugos. „Kiekvienas klientas – individualus, todėl „Plytelių centro“ užduotis – pasirūpinti, kad Vilniaus bei Klaipėdos salonuose būtų visko, ko tik gali prireikti jūsų idėjoms tapti realybe“, – sako įmonės vadovai.

 

„Plytelių centro“ specialistai aktyviai seka tendencijas, lankosi tarptautinėse parodose ir bendradarbiauja su architektais bei dizaineriais, kad salonų ekspozicijas pasiektų moderniausi aukščiausios kokybės gaminiai, o klientai galėtų rinktis šiuolaikiškus, tvarius ir estetiškus sprendimus.

Beje, atkreipkite dėmesį į darbo laiką: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirbame iki 19 val., kad spėtumėte užsukti ir pabaigę dienos darbus.

 

UAB „Plytelių centras“
+370 622 27544
info@plyteliucentras.lt
Švirtrigailos g. 11A, Vilnius.
Taikos pr. 56, Klaipėda.

Titulinis