Planuojantiems pirkti būstą – paskola nekilnojamam turtui įsigyti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Nuosavo būsto, sodo namelio ar žemės sklypo įsigijimas kiekvienai šeimai suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir nedidelio galvos skausmo, kadangi nekilnojamo turto pirkimas pareikalauja nemenkai atverti piniginę. 

. Paskolų banko specialistų teigimu, dauguma žmonių, norinčių įsigyti nuosavą būstą, kreipiasi dėl finansavimo ir pildo paskolos gavimo paraišką internetu. Paskola suteikia galimybę kur kas greičiau nusipirkti būstą ir jame apsigyventi. Nekilnojamam turtui įsigyti skirta paskola finansuoja 100% turto vertės, o jos galimas grąžinimo terminas – nuo 6 mėnesių iki 10 metų.

 

Finansavimas suteikiamas tiems asmenims, kurie turi gerą kredito istoriją be pradelstų įsiskolinimų, atitinka banko keliamus reikalavimus, o žmogaus ar šeimos gaunamos pajamos gali užtikrinti sėkmingą paskolos grąžinimą. Tam, kad būtų suteikta paskola, nėra reikalaujama turto įkeitimo, taip pat nėra reikalingas nekilnojamo turto draudimas bei vertinimas. Užpildžius paskolos paraišką, banko specialistai su asmeniu susisiekia individualiai ir aptariamos tikslios sutarties sąlygos.

Kiekvienas, besikreipiantis dėl būsto pirkimo ir finansavimo iš banko, pirmiausia turi suprasti, kad paskola yra finansinis įsipareigojimas, kurį reikės laiku vykdyti. Todėl dar prieš kreipiantis dėl paskolos rekomenduojama pasitarti su finansų specialistais ir įvertinti asmeninę finansinę padėti.

 

Dauguma žmonių, norėdami įsitikinti, ar gaunamų pajamų užteks grąžinti paskolą, keletą mėnesių iki paraiškos teikimo kiekvieną mėnesį atsideda tam tikrą pinigų sumą, kurią ateityje teigiamo sprendimo atveju reikės atiduoti bankui. Toks treniravimasis leidžia pastebėti, ar imančiam paskolą asmeniui gaunamų pajamų užtektų ne tik įmokoms, bet ir kasdienio pragyvenimo reikmėms kaip maisto produktų, reikiamų įsigyti drabužių, avalynės pirkimas, medicinos, sveikatinimo ar vaikams skirtų išlaidų apmokėjimas.

 

Tikslus paskolos grąžinimo terminas, įmokų suma, palūkanų norma kiekvienu paskolos paraiškos teikimo atveju yra nustatomas individualiai.

Tam, kad žinotumėte, kokios finansavimo sumos reikės, rekomenduojama iki paskolos paraiškos pildymo būti pasidomėjus, kokios sumos nekilnojamą turtą norite bei galite sau leisti įsigyti. Daugeliu atveju butų kainos yra mažesnės negu nuosavų namų, tačiau nereikia pamiršti, kad būstą galima pirkti jau įrengtą, suremontuotą, arba, priešingai, reikalaujantį atnaujinimo darbų.

 

Perkant neįrengtą būstą reikės pasirūpinti baldais, interjero detalėmis, didesniais pirkiniais kaip buitinė technika, taip pat reikės samdyti darbuotojus kosmetinio remonto atlikimui kaip apdaila ir kitų reikalingų darbų atlikimui. Pasitarus su specialistais rekomenduojama atrasti savo ir šeimos lūkesčius geriausiai atitinkantį sprendimą ir apžiūrėjus konkrečius būstus pasirinkti reikiamą finansavimo sumą. Taip pat planuojantiems įsigyti nekilnojamą turtą būtina žinoti, kad šio turto vertė yra kintanti, nes jo kaina priklauso nuo tokių aspektų kaip netoli esantys strateginės vertės objektai, įvairios valdžios institucijos, kaimynystė, šalies ekonominė situacija ir pan.

Imant paskolą dėl nekilnojamo turto įsigijimo su savimi reikia turėti tam tikrus dokumentus. Tai yra pirkimo sutartis, asmens dokumentas, kredito sutartis, patvirtinanti būsto įsigijimo finansavimą, Registro centrui skirta notaro patvirtinta sutartis, patvirtinanti nuosavybės teisės įregistravimą. Reikiamų dokumentų turėjimas užtikrina greitesnį ne tik paskolos gavimo, bet ir būsto įsigijimo procesą, todėl kur kas greičiau galima įsikraustyti į naujus namus.

 

Tam, kad visi su būsto įsigijimu, finansavimu susiję klausimai taptų aiškūs, o sprendimai lengvai įgyvendinami, rekomenduojama bendrauti su profesionalais, galinčiais suteikti visą reikalingą informaciją ir paaiškinančiais tiek būsto įsigijimo, tiek paskolos gavimo procesus.

 

Paskolos prireikus juridiniams asmenims – įmonėms, ieškančios finansavimo galimybių visada gali kreiptis į SME Finance specialistus, kurie pakonsultuos ir suteiks finansavimą patogiomis sąlygomis.