Pilaitės uždaroje gyvenvietėje iškils 160 aukštos kokybės butų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Sostinės Pilaitės rajone įsikūrusi mažaaukštė gyvenvietė „Karaliaučiaus slėnis“ toliau plečiasi – nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Citus construction“ pradeda ketvirtąjį etapą, kurio metu šalia kotedžų čia iškils 160 naujų A energinės klasės butų. Vystytojo teigimu, šis projektas išsiskirs tuo, kad pastatai bus mažaaukščiai – tik iki 4 aukštų, uždara saugia teritorija ir didelėmis laisvalaikio zonomis, skirtomis net tik vaikams, bet ir suaugusiems.

„Idėją šalia kotedžų statyti daugiabučius padiktavo patys pirkėjai, kuriems patiko ši vieta ir projekto privalumai, tačiau išryškėjo mažesnių būstų poreikis. Todėl nusprendėme pasiūlyti tai, ko reikia pirkėjams, išlaikant uždaros gyvenvietės konceptą. Šiuos butus įsigiję pirkėjai galės mėgautis tais pačiais privalumais, kaip ir kotedžų gyventojai – saugumu, privačiais ir erdviais bendrais kiemais bei kokybiška statyba“, – sako M. Vanagas.

Uždaroje mažaaukštėje gyvenvietėje nuo pat pirmojo etapo ypatingas dėmesys skiriamas saugumui, tad, pasak įmonės vadovo, ir šis etapas ne išimtis – kad gyventojai ir jų vaikai galėtų jaustis saugūs, visa teritorija bus aptverta, joje bus įrengtos stebėjimo kameros.

Pasak M. Vanago, taip pat vienas svarbiausių naujųjų butų privalumų – į gyventojus orientuotos bendrosios erdvės su skirtingomis laisvalaikio zonomis.

„Pastebėjome, kad mūsų pirkėjams rūpi ne tik vieta ar būsto kaina – jie yra išsilavinę, jauni ir aktyvūs žmonės, norintys patogumo ir galimybės kokybiškai leisti laiką savo kieme. Todėl šių butų teritorijoje bus įrengtos įvairius poreikius atitinkančios zonos: žaidimų aikštelės vaikams su kotedžų gyventojų jau pamėgtais batutais, ekologiškas prieskoninių žolelių daržas, stalo teniso stalas, stacionarūs lauko treniruokliai ir treniruočių aikštelė šunims“, – pasakoja „Citus construction“ vadovas.

Norintys daugiau privatumo, pasak M. Vanago, poilsiui galės naudotis savo erdviais balkonais, o pirmųjų aukštų gyventojai – ir nuosavais nuo 40 iki 100 kv. metrų ploto kiemais, kurie atstos individualaus namo kiemą.

Ankstesniuose „Karaliaučiaus slėnio“ etapuose įrengęs aukštos energinės klasės kotedžus, vystytojas kokybės kartelę kelia toliau. Visi naujieji butai bus A energinės klasės, kuri užtikrins mažesnes išlaidas šildymui, ir turės rekuperacinę vėdinimo sistemą. Anot vystytojo, tai šiuolaikiniams pirkėjams jau turi būti įprasta.

Kaip teigia projektą vystančios įmonės vadovas, naujieji butai bus alternatyva žmonėms, kurie nori gyventi bute, tačiau nesižavi standartiniais, tankiai apgyvendintais miegamųjų rajonų daugiabučiais ir ieško kokybės bei erdvės.

„Galėjome pastatyti gerokai daugiau butų, tačiau mums svarbiausia ne kiekybė, o kokybė. Visuomet stengiamės suteikti daugiau papildomos vertės savo klientams, lyginant su šalia esančiais projektais, ir jie tai vertina. Dideli atstumai tarp daugiabučių leis jaustis patogiai, turėti savo erdvę ir nesibaiminti, jog už kelių metrų yra kaimyno langai. Taip pat mums svarbu, kad gyventojai bendrautų tarpusavyje, todėl esame tikri, kad nedideliuose namuose, kurių vienoje laiptinėje bus vos 16 butų, susikurs draugiškos bendruomenės“, – teigia M. Vanagas.

Naujuosius butus gyventojai gali rinktis iš keturių variantų: 35 kv. metrų, 42 kv. metrų, 53 kv. metrų arba 61 kv. metro. Vieno kvadratinio metro kaina siekia nuo 1270 iki 1520 eurų. Šalia gyventojams bus įrengta 202 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir garažai.

Nauji butai „Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietėje bus pastatyti iki šių metų gruodžio mėnesio. Šio etapo metu uždaroje ir saugomoje teritorijoje iškils 5 keturaukščiai korpusai su 32 butais kiekviename, po 16 butų vienoje laiptinėje. Investicijos į šį projektą siekia daugiau nei 8 mln. eurų.

Pirmųjų trijų „Karaliaučiaus slėnio“ etapų metu buvo pastatyti 109 kotedžai. Jie rinkoje išsiskyrė tuo, kad pirkėjai pirmą kartą kotedžą galėjo rinktis iš trijų energinių klasių – A+, A arba B.

Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Citus construction“ savo veiklą pradėjo 2009 m. Įmonė plėtoja individualių namų ir gyvenamųjų kvartalų projektus, diegdama inovatyvius sprendimus, lemiančius aukštą energinį naudingumą, taupumą bei gyvenimo komfortą. Įmonės vystomi projektai Vilniuje ir Kaune: mažaaukštė gyvenvietė „Karaliaučiaus slėnis“, „Kauno senamiesčio apartamentai“, „Telegrafas“ ir inovacijų projektas „Aeronamai“.