Parodos „Supernamai 2015” akcentas – būsto komfortas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Balandžio 15-18 d. Vilniaus „Siemens" arenoje vyks 2-oji statybos ir interjero paroda SUPERNAMAI 2015.

Parodos metu vyks rąstų kampo sukirtimo varžybos, kur lankytojai iš arti galės stebėti kaip gaminami rankų darbo rąstiniai namai, naudojant elektrinius ir rankinius įrankius.

 

Kiekvienas užėjęs į parodą galės pasigaminti vardinę molinę plytą senoviniu būdu, taip kaip jos buvo gaminamos 17 a. Lietuvos didžiojoje kunigaikštystėje. Taip pat pirmą kartą vyks sodinukų mugė, kiti renginiai ir seminarai. Įėjimas į parodą lankytojams – NEMOKAMAS .

 

 

Ką kalba dalyviai apie parodą "Supernamai 2015":

Martynas Enkus, UAB “Uponor”:

UAB „Uponor“ jau daugelį metų bendradarbiauja su statybų žiniasklaidos kompanija „Supernamai“, o parodoje dalyvausime jau antrą kartą. Manome, kad ši paroda vienas iš efektyviausių būdų užmegzti tiesioginį, atvirą ryšį su savo potencialiais klientais ir partneriais. Mums svarbu, kad galime „čia ir dabar“ atsakyti į kylančius klausimus, aptarti visus dominančius aspektus. Parodoje pristatysime „Uponor“ grindinio šildymo sistemą bei internetinį portalą UponorNamai.lt, kuriame lankytojai gali rasti visą svarbiausią informaciją apie šildomas grindis.

————————————————————————————————————

UAB „Monier” direktorius Eduardas Jurevičius:

Praėjusi „Supernamų" paroda išties pavyko. Pirmiausia ji išsiskyrė formatu, kuris, mano nuomone, labai geras. Įėjimas buvo nemokamas, o tai sudarė prielaidą sukurti gerokai didesnį lankytojų srautą. Tad mes dalyvausime ir šiais metais. Po praėjusios parodos organizatoriams pasiūliau sukviesti dar ir žaliosios ekspozicijos atstovus. Malonu, kad į šį siūlymą buvo atsižvelgta ir jau šiais metais parodoje vyks sodinukų mugė. Tad lankytojai galės pasirūpinti ne tik namo statybomis ir aplankyti mūsų stendą, kuriame pristatysime kaminų sistemas ir visą gamą stogo čerpių , bet ir aplinkos sutvarkymu.
 

———————————————————————————————————–

Vitalija Ročė, UAB „Eika“:

Šiais metais nusprendėme dalyvauti parodoje „Supernamai 2015” nutarėme dalyvauti, nes girdėjome gerus kitų NT vystytojų atsiliepimus iš praėjusių metų parodos. Šioje parodoje pristatysime savo ilgamečius ir patikrintus projektus: „Eikos namus Pilaitėje“ ir „Santariškių namus“, kuriuose kasmet įsikuria daugiau kaip šimtas šeimų. Taip pat lankytojus supažindinsime ir su naujais projektais, tad jie galės vieni pirmųjų išsirinkti patraukliausius butus ir kotedžus”.