Parodoje „SUPERNAMAI 2014“ – moderniausia visų laikų Vilniaus savivaldybės ekspozicija

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Jau rytoj prasidėsiančioje pirmojoje statybos ir interjero parodoje „SUPERNAMAI 2014“ pristatomas išskirtinis Vilniaus miesto savivaldybės stendas, kuriame pristatomas interaktyvus pastatų šilumos suvartojimo žemėlapis.

Po parodos „SUPERNAMAI 2014“ stogu pirmą kartą suorganizuotose „Energetikos dienose“ sostinės savivaldybė vilniečiams suteikia unikalią galimybę tiesiogiai pamatyti, kiek šilumos suvartoja jų namas skirtingais šildymo sezonais, palyginti šiuos duomenis su kaimyniniais daugiabučiais ir sužinoti, kaip sumažinti sąskaitas už šildymą.

 

Kiekvienas užsukęs į Vilniaus stendą galės savarankiškai interaktyviai savo daugiabučiui įdiegti energiją taupančias priemones ir vizualiai pamatyti, ne tik kaip tokiu atveju keistųsi jo daugiabučio išvaizda, bet kaip kistų vidaus patalpų temperatūra, anglies dvideginio kiekis bei išlaidos šildymui.

“Raginame gyventojus patiems rūpintis savo būstu ir rodyti iniciatyvą. Nes nuo Jūsų pačių pastangų priklauso, kokiame name gyvensite, kiek šilumos suvartosite ir kiek mokėsite už šildymą”, – tvirtina Vilniaus meras Artūras Zuokas. – “Įdiegus bent vieną šilumos suvartojimą mažinančią priemonę – pakeitus langus ar duris, apšiltinus sienas/stogą ar sutvarkius šildymo, karšto vandens sistemas – šilumos suvartojimas mažėja 10 proc.”

Parodoje „SUPERNAMAI 2014“ taip pat pristatomos naujausios statybos, pastatų renovacijos, būsto įrengimo, aplinkos tvarkymo ir interjero įmonių paslaugos, moderniausios statybų technologijos bei produktai, sudarytos sąlygos naujiems komerciniams ryšiams užmegzti. Parodos akcentas – būsto renovavimas ir energijos taupymas.

Pagrindinės ekspozicijų temos: pastatų renovavimas ir statyba; statybinės konstrukcijos ir medžiagos; stogų dangos ir konstrukciniai elementai; vandentiekio ir nuotekų sistemos, santechnika; mediniai pastatai ir gaminiai, interjero įrengimas ir kt.

Statybos ir interjero „SUPERNAMAI 2014“ paroda vyksta balandžio 10-13 d. Vilniuje, „Siemens arenoje“ ir gretimose lauko aikštelėse. Renginį organizuoja statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“.

Įėjimas nemokamas.