Parodoje BALDAI bus išrinkti geriausi ir inovatyviausi baldų gamintojai bei dizaineriai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atsidaro jau 17-ąjį kartą vykstanti tarptautinė paroda „Baldai 2011“, kurioje savo naujienas demonstruos per 130 kompanijų iš Lietuvos ir iš užsienio šalių, o novatoriškas dizaino idėjas Dizaino galerijoje pristatys tiek pripažinimą pelnę dizaineriai, tiek studentai.

Parodos dalyviai šiemet savo ekspozicijose koncentruojasi tik į didžiausias naujienas – inovacijas, technologijas, medžiagas, šiuolaikinio dizaino ar išskirtinius baldus, EKO baldus, šviestuvus, interjero detales. Ypač daug dėmesio dalyviai ir dizaineriai skirs virtuvei ir jos netradiciniam pristatymui, EKO baldams ir ekonomiškiems sprendimams bei novatoriškoms, anksčiau nenaudotoms medžiagoms ir technologijoms. Parodoje šiemet bus eksponuojama ir nemažai pačių naujausių pasaulinių baldų gamintojų kolekcijų, atkeliausiančių čia tiesiai iš tarptautinių parodų. Daugelis iš jų sukurtos žinomų dizainerių.

Šiandien parodoje vyks ir tradicinis Baldų dizaino konkursas, kurio metu bus išrinkti geriausius naujus baldų dizaino sprendimus pasiūlę bei juos įgyvendinę gamintojai ir dizaineriai. Konkurse dalyvauja 9 baldų gamintojai, 17 Vilniaus dailės akademijos, Kauno kolegijos studentų bei pavienių dizainerių. Konkursui jie pateikė 38 įvairios paskirties baldus. Pirmą kartą konkurse bus vertinama tiek daug virtuvės baldų – net 7 įvairaus stiliaus virtuvės. Kaip visuomet, konkursui buvo pateikta nemažai įvairių stalų, kėdžių, šviestuvų ir kitos paskirties pavienių baldų.

Šiemet lankytojų lauks ne tik dalyvių ekspozicijos ir pamėgtoji Dizaino galerija, bet ir įvairios akcijos bei renginiai. Balandžio 1 d. vyks seminaras „Inovatyvaus, draugiško aplinkai biuro kūrimas“, balandžio 2 d. Dizaino galerijoje bus pristatoma į lietuvių kalbą išversta garsaus danų dizaino profesoriaus Pero Mollerupo knyga „Dizainas šalia mūsų“. Bendrovės „Blulita“ ekspozicijoje lankytojų lauks ne tik netradicinės medžiagos, tačiau šiandien ir balandžio 1 d. nuo 13.30 val. iki 16.30 val. čia vyks neįprasti džiazo virtuozo Olego Molokojedovo bei kitų muzikantų pasirodymai. Tuo tarpu „Siguldos“ virtuvėje šiandien ir balandžio 2 d. nuo 13 val. iki 15 val. vyks gyva ispaniško ir japoniško maisto gaminimo demonstracija. Bendrovės „Baldai jums“ stende kasdien 17 val., o sekmadienį 14 val. vyks loterija, kurios metu bus galima laimėti kavos staliuką, o bendrovė „EG-Baldai“ rengs baldų aukcioną, kuriame bus galima įsigyti EKO baldų.

Visomis parodos dienomis veiks geriausių darbų paroda „Metų interjeras“, o kas 100-ajam lankytojui, pirkusiam bilietą į parodą, bus įteiktas naujas katalogas „Geriausi Lietuvos interjerai“.

Paroda „Baldai“ vyks kovo 31 – balandžio 3 dienomis.