„Paroc“ pristatė naują produktą „PAROC Hvac GreyCoat“

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Izoliacinių medžiagų iš akmens vatos gamintoja „Paroc“ pristatė naują produktą, skirtą šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų izoliavimui „PAROC GreyCoat“. 

Turbūt jau ne kartą teko matyti prekybos centruose ir kitose viešose patalpose žemiau lubų sukabintus vamzdynus. Jie irgi tampa interjero dalimi. Šilumos izoliacija, kuria šie vamzdynai padengti, paprastai turi dangą – dažniausiai tai yra aliuminio folija, jei interjeras leidžia blizgančius paviršius. Jei reikalingas kitoks paviršius, tuomet kartais yra naudojama šilumos izoliacija su PVC tipo danga, kuri yra degi ir dažnai jos naudojimas yra apribojamas dėl gaisrinės saugos reikalavimų. Būtent todėl „Paroc“ sukūrė gaminius su specialia danga „PAROC GreyCoat“.

Trumpai apie dangą

„GreyCoat“ – tai šviesiai pilka, laku padengta armuota danga, kurios pagrindą sudaro aliuminis. Sumontuoti „PAROC Hvac GreyCoat“ gaminiai yra patrauklios išvaizdos, jų nebereikia papildomai dažyti ar apdailinti papildoma apdailos medžiaga. Tokiu būdu yra sutaupomas ir laikas, ir lėšos. „PAROC Hvac GreyCoat“ gaminiai idealiai tinka šildymo vamzdynams, vėdinimo ortakiams ir oro kondicionavimo įrenginiams izoliuoti, kur jie yra matomi, pavyzdžiui, prekybos centruose, viešuosiuose pastatuose ar sporto salėse.

„PAROC Hvac GreyCoat“ gaminiai priskiriami A2-s1, d0 degumo klasei, o tai reiškia, kad šie gaminiai neskatina užsiliepsnojimo, gaisro metu jie išskiria labai mažą dūmų kiekį ir nesusidaro liepsnojančių lašelių.

Šia danga padengtus gaminius – plokštes, vertikaliai orientuoto plaušo demblius ir vamzdinius kevalus taip pat galima naudoti izoliacijai nuo kondensato.

„PAROC Hvac GreyCoat“ medžiagas naudojant kaip izoliaciją nuo kondensato, sandūros siūles reikia sandarinti specialia „GreyCoat“ juosta. „GreyCoat“ danga padengti dembliai, vamzdiniai kevalai, plokštės, alkūnės ir juostos, sudaro vieningą, estetišką ir išbaigtą vamzdynų izoliavimo sistemą.