Paaiškėjo, kas išdygs vietoje Žalgirio stadiono

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Arvydo Avulio valdoma įmonė „Hanner“ dar pavasarį įsigijo Vilniaus prestižinėje vietoje stovintį apleistą Žalgirio stadioną ir šalimais esančią Teatro areną, kurioje šią savaitę prasidėjo griovimo darbai.

1,4 h. sklype, ant kurio buvo pastatyta ledo arena, vėliau tapusi Lietuvos ryto krepšinio komandos arena, o paskutiniu metu vadinta teatro arena, šiuo metu vyksta griovimo darbai. Taip teigia įmonės vadovas, griovimo darbus tikimasi baigti gruodžio mėnesį, o jeigu pavyktų ir anksčiau.

„Šiame sklype planuojame statyti gyvenamuosius namus ir šiuo metu vyksta projektavimo darbai. Pastatai, kuriuos projektuojame yra keturių aukštų, pagal reglamentą ir pagal detalųjį planą, tai negalime statyti aukštesnių“, – teigė A. Aluvis.

Verslininkas mano, kad šioje vietoje išdygsiantys pastatai bus prestižinės klasės, nes per langus bus matyti Gedimino pilis, Neries upė. O kadangi tokių projektų Vilniuje nėra daug, tad šiuos butus įpirkti galės ne kiekvienas.

Žalgirio stadiono vietoje – viešbutis

Valstybė anksčiau parduotus ir privatizuotus Sporto rūmus išpirko iš privačių savininkų ir šiuo metu ketina pradėti Kongreso centro statybas. Tad šalimais esančiame Žalgirio stadione įmonė „Hanner“ planuoja statyti viešbutį, kuriame būtų patogu apsistoti kongreso svečiams.

„Realiai mes turi leidimą griauti ir stadioną ir visus kitus statinius, tačiau kol kas nematome prasmės to daryti, nes derinamės, kokius pastatus ir kurioje vietoje derėtų statyti. Manome, kad pirmas statinys Žalgirio teritorijoje bus viešbutis, bet kol kas nepradėjome to projekto ir norime užbaigti su šiuo gyvenamųjų namų kvartalu“, – pasakojo pašnekovas.

Pasak A. Avulio jau gruodį ketina pradėti Žalgirio stadiono projektavimo darbus, kurio vietoje priešais Maskvos namus turėtų iškilti naujasis viešbutis. „Iš tiesų, mes neketiname būti to viešbučio valdytojais ir šiuo metu mes vedame derybas. Kai pasirašysime sutartis galėsime pranešti ir jums ką pavyko susitarti, bet mes tariamės su kitomis kompanijomis, kurioms mes pastatytumėme šį viešbutį ir parduotumėme“, – tikino vadovas.

„Hanner“ vadovas atvirauja, kad pagrindinė viešbučio atsiradimo priežastis ir yra Kongreso centro statybos.

„Paleidus kongresų centrą akivaizdu, kad jam reikalinga bus infrastruktūra ir pirmiausiai viešbutis. Tai dėl to ir yra sprendimas pradėti nuo viešbučio, kad kai pradės veikti kongresų centras jau galėtų teikti paslaugas“, – atviravo A. Avulis.

Viešbutį ketinama pradėti statyti jau kitų metų viduryje ir darbus užbaigti per 18 mėnesių, tad tikėtina, kad viešbutis bus atidarytas 2017 metų pabaigoje.