NIC centre Klaipėdoje balandžio 14-19 dienomis vyksta „ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ”!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Specializuotuose namų inžinerinės įrangos, apdailos medžiagų ir interjero prekių salonuose pristatomos pačios naujausios įrangos tendencijos, apdailos medžiagų mados, namų dekoravimo idėjos. Norintiems profesionaliai dekoruoti savo namus NIC centre įsikūrę salonai pasiūlys kvalifikuotas interjero dizainerių paslaugas ir prefesionalų konsultacijas.

Klaipėdoje, interjero ir užuolaidų studija JAUKUMAS savo klientams siūlo ne tik išskirtines užuolaidas, lovatieses, bet ir tapetus, natūralaus medžio baldus bei įvairius namų aksesuarus. Čia įsigysite išskirtinių formų ir dizaino, puikios kokybės, iš natūralių medžiagų pagamintų klasikinio stiliaus baldus: miegamojo baldų komplektų, išskleidžiamų valgomųjų stalų, tinkamų tiek didesnėms, tiek mažesnėms erdvėms, indaujų, mažylio kambario baldų, kėdžių ir kitos produkcijos.

Dalis baldų pagaminti iš ąžuolo medienos, kiti – pagaminti iš įvairiais atspalviais dažytos natūralios medienos plokštės, todėl patiks tiems, kurie nori sukurti išties išskirtinę, subtiliu jaukumu dvelkiančią namų aplinką.

AMORE miegamojo baldų kolekcija

Amore kolekcija tai elegantiškas miegamojo baldų komplektas, sukurtas remiantis pietų Italijos architektūros elementais. Kolekcija pagaminta iš kokybiškos beržo medienos. Šis elegantiškas asortimentas yra unikalus savo funkcionalumu. Kiekvienas kolekcijos baldas yra puoštas dekoro elementais, kurie buvo kuriami specialiai šiam komplektui. Kolekcija gali būti dažoma trijų spalvų variantais; Jazmino balta, juoda arba latte spalvomis. Taip pat Amore kompletas unikalus savo dirbtinai sendintu medienos paviršiumi. Žalvarinės, romantiško stiliaus rankenėlės priduoda kiekvienam ansamblio baldui dar daugiau subtilumo, šiltumo bei romantikos.

 

 

COELO valgomojo baldų kolekcija

Pietūs dviems, šešiems ar aštuoniems? Coelo valgomojo baldai suteikia Jums šią galimybę. Daugelis šio subtilaus bei romantiško stiliaus valgomojo stalų yra patogiai išskleidžiami ir vėl sudedami. Kompaktiški kasdienai ir platūs ypatingai progai. Coelo valgomojo baldai tai subtilaus dizaino, dvelkiančio Provanso stiliaus dvasia, bei unikalaus funkcionalumo derinys. Toks baldų komlektas papildys tiek klasikinio stiliaus buto valgomąjį, tiek jaukios sodybos poilsio erdvę.

 

COELO miegamojo baldų kolekcija

Jaukus, šiltas, šviesus, provanso regiono dvasia dvelkiantis miegamojo baldų komplektas. Nors sukurtas visai neseniai, bet jau spėjo patikti daugeliui mūsų klientų. Pietų Prancūzijos stiliaus žavesys slypi kiekviename šios kolekcijos balde. Šviesi bei romantiška spalvų paletė, derinta su naturalios medienos detalėmis yra išskirtinis šios kolekcijos bruožas. Šis baldų komplektas tiks prancūziškojo Provanso, Italijos Toskanos, namų interjerų stiliaus mylėtojams bei puoselėtojams. Coelo miegamojo baldų komplektas tai komforto, kokybės bei subtilaus stiliaus pavyzdys.

CROMWELL miegamojo baldų kolekcija

Kolekcija buvo kurta, remiantis tradicinėmis prancūziško stiliaus baldų tendencijomis. Cromwell miegamojo komplektas yra gaminamas iš aukščiausiosrūšies europietiško ąžuolo bei medienos plokštės kombinacijos. Visa tai yra technologiškai sujungiama į subtilių lenktų formų pastelinį derinį.Kiekvienam Cromwell kolekcijos baldų modeliui, yra parenkama kruopščiai atrinkta pačio kokybiškiausio ąžuolo rūšis, kas dar labiau iškelia kolekcijos kokybės standartą iki aukščiausio lygmens.Kiekvienoje kolekcijos komodoje bei spintelėje yra slapti stalčiai, kurie subtiliai pasislepia po grakščiu lenktu ąžuoliniu baldo stalviršiu, kas priduoda kolekcijai subtilaus šarmo bei diktuoja tam tikrą kliento poreikio standartą

 

 

RIMINI miegamojo baldų kolekcija

Romantiško stiliaus miegamojo baldų komplektas Rimini primena jaukius, šiltus, Provanso dvasia dvelkiančius Pietų Prancūzijos regiono stiliaus miegamojo baldus. Šio komplekto žavesys tai pastelinės jaukios spalvos, derinamos su sendintomis baldų detalėmis bei žalvarinėmis stilizuotomis rankenėlėmis. Šio miegamojo komplekto didžiausias privalumas tas, jog komplekte yra platus pasirinkimas lovų, komodų, spintų bei spintelių, leidžiančių susikomplektuoti tokį mieagomjo baldų komplektą, kuris atitiktų visus Jūsų poreikius.

 

LAMONT miegamojo baldų kolekcija

Lamont miagamojo baldų kolekcija yra gaminama iš ąžuolo faneruotės bei ąžuolo medienos derinio. Puiki šių medienos rūšių kombinacija buvo suderinta taip, kad Lamont kolekcijos baldai įgautų unikalų klasikinių lenktų formų sąskambį su moderniomis konstrukcinėmis detalėmis; tokiomis kaip slapti, medžiaga traukti vidiniai komodų bei spintelių stalčiai, erdvūs miegamojo lovų stalčiai, skirti patalynei laikyti. Lamont miegamojo baldų kolekciją sudaro kelių dydžių komodos, spintos, kosmetinio stalelio komplektas bei dviejų tipų lovos. Ši kolekcija puikiai tiks tiems, kurie vertina kokybę, ilgaamžiškumą bei subtilų klasikos ir moderno derinį.

Klientai, norintys profesionaliai dekoruoti savo namus, sulauks salono JAUKUMAS konsultantų pagalbos. Jie padės ne tik išsirinkti, bet ir pritaikyti būtent jūsų namams tinkamą produkciją. Kviečiame apsilankyti NIC centre, Minijos g. 42, Klaipėdoje.