Naujoje šildymo parodoje – modernios technologijos ir atrakcijos lankytojams

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Rugsėjo 23-25 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks nauja specializuota paroda „Supernamai’16. Ji pristatys modernius šildymo, vėdinimo ir būsto inžinerijos sprendimus. Parodos metu lankytojai ne tik galės susipažinti su naujausiomis technologijomis, dalyvauti konferencijose, bet ir laimėti įvairių nuolaidų šildymo technikai, prizų ar net židinio pelenų siurblį.

„Praėjusį pavasarį mes suorganizavome jau 3-ią statybos ir renovacijos parodą „Supernamai“, kuri buvo sėkminga ir pritraukė virš 30 000 lankytojų. Tačiau jau daugelį pastarųjų metų Lietuvoje rudens sezono metu nevyksta jokių statybos renginių.

 

Atsižvelgus į klientų pageidavimus ir rinkos sąlygas, gimė nauja specializuotašildymo ir inžinerijos paroda, kurioje ir bus pristatoma būtent tai, kas aktualiausia rudenį“,- teigia organizatorius Darius Jokubauskas.

 

 

 

 

Naujos koncepcijos parodoje „Supernamai‘16“ planuoja dalyvauti apie 100 įmonių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Artėjant šildymo sezonui, kaip ir reikėtų tikėtis, didžiausią ekspozicinį plotą sudarys šildymo technika (dujiniai, kieto kuro, granuliniai katilai, grindinis šildymas, šilumos siurbliai ir kt.).

 

Viena iš parodos naujovių – išmaniuoju telefonu visiškai valdomi dujiniai katilai ir kiti prietaisai. Bus galima rasti ir įvairių tipų židinių, tame tarpe Lietuvoje vis labiau populiarėjančius biožidinius. Taip pat susipažinti ir su būsto inžinerijos naujovėmis. Parodos dalyviai pristatys protingo namo ir išmaniąsias centrines dulkių siurbimo sistemas, kitus komfortą užtikrinančius sprendimus.

 

 

Lankytojus turėtų nustebinti ir pirmą kartą Lietuvoje pristatomi išskirtinio dizaino, specialių paviršiaus spalvų vandens maišytuvai ir dušo sistemos. Aukso, nikelio, grafito, vario, baltos, juodos spalvos ir jų kombinuoti deriniai, daugiau nei 50 galimų vandens maišytuvų paviršiaus variantų vienoje vietoje.

 

 

Parodos metu lauks įvairios atrakcijos, o „laimės valandų“ metu bus galima laimėti įvairių vertingų prizų. Įėjimas į parodą lankytojams nemokamas.

 

Įėjimas į parodą lankytojams nemokamas.