Nauji butai Kauno mieste ir rajone. Kur pasirinkti?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Kai tik iškyla noras ar būtinybė pirkti naują gyvenamąjį būstą, tenka spręsti daug klausimų ir į juos atrasti kuo protingesnius atsakymus. Suklysti šiuo atžvilgiu būtų labai skaudu, nes nekilnojamą turtą įsigyjama ne vieneriems ir netgi ne dešimčiai metų – perkant norisi, kad jis tarnautų kuo ilgesnį laiką ir juo nebūtų nusivilta.

Nauji butai ar naujas namas? Gyvenamasis būstas naujos statybos ar senesnės? O kur jį geriausia būtų pasirinkti – Kauno mieste ar visai šalia jo įsikūrusioje jaukioje gyvenvietėje?

Štai kiek pagrindinių klausimų tenka išspręsti, kai tik susiduriama su tokio naujo pirkinio problema. Žinoma, didžiausią įtaką sprendimams turi finansinė pusė, tad ir su ja nemažai klaustukų: pirkti gatavą ar laikinai nuomotis (kol naujas gyvenamasis plotas statomas ir įrenginėjamas arba bus sukaupta reikiama suma), skolintis iš pažįstamų ar imti ilgalaikę banko paskolą?

Svarbiausia – neskubėti su atsakymais, paieška ir sprendimų priėmimu, tuomet, tikėtina, pasirinkimu bus džiaugiamasi ilgus metus.

Taigi labai nemenką galvosūkį būsimiems naujakuriams tenka išgyventi, kai reikia apsispręsti dėl vietovės. Ji labai svarbi dėl susisiekimo su kasdien lankomomis įstaigomis: darbovietėmis, mokyklomis, vaikų lopšeliais – darželiais, popamokinės veiklos užsiėmimais ir kt. Pastaruoju metu, kai šalia Kauno intensyviai statomi naujieji gyvenamieji kvartalai, kotedžai, daugiabučiai namai, tenka apsispręsti, ar jie tinkamesni nei pačiame Kauno mieste.

Šiuo atžvilgiu abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Kadangi susisiekimas su laikinosios sostinės centru iš Kauno priemiesčių yra gana patogus, šis aspektas nėra itin svarbus. Kitas dalykas – gyvenamoji aplinka, nes už miesto ir oras žymiai švaresnis, ir gamtos daugiau, ir laisvė didesnė. Tačiau čia netoliese kol kas nėra išspręsti vaikų darželių klausimai (dėl padidėjusio gyventojų srauto juose didelės laukiančių vaikučių eilės), taip pat žiemiškos pūgos atvejais ankstų rytą būtų sunku išvažiuoti automobiliu, tuomet kai mieste net ir naktį gatvėmis yra pasirūpinama.

Jei galvojama apie kotedžo ar nedidelio namuko variantą, tikrai vertėtų geriau rinktis artimiausią Kauno priemiestį. O jei domina nauji butai, tuomet visai neblogas variantas – ne pačiame Kauno centre, tačiau nuošaliame rajone apsigyventi ir džiaugtis ugdymo, medicinos įstaigų, prekybos centrų gausa.

Dažniausiai nauji butai daugiabučiuose parduodami apsupti gamtos, o ne tarybinių daugiabučių, taigi ir jų apylinkėse galima rasti kur pasivaikščioti, važinėti dviračiu ir kitaip leisti laisvalaikį.