Naujas traukos centras Vilniaus vakarinėje dalyje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Vakarinė Vilniaus miesto dalis įgavo naujų bruožų – šiandien Ukmergės ir Bieliūnų gatvių sankirtoje atidarytas naujas 7,5 tūkst. m2 ploto prekybos parkas „DomusPro“. Jis buvo statomas taip, kad visiems būtų kuo patogesnis ir jaukesnis, o ypač gyvenantiems kaimynystėje žmonėms.

Beje, istoriškai pripažinta, jog Ukmergės gatvė – viena iš svarbiausių Vilniaus komercinių gatvių.

„Noriu pasidžiaugti, kad pirmas statybų etapas užbaigtas sklandžiai. Mums pavyko patenkinti aukštus techninius, inžinerinius bei architektūrinius reikalavimus, todėl tikime, kad visi besilankantys šiame prekybos parke jausis patogiai. Statant šį objektą prioritetas buvo paprastumas, patogumas ir gyventojų bei nuomininkų darni kaimynystė“, – pabrėžė bendrovės „TK Development Lietuva“ generalinis direktorius R. Latvys.

Jo vadovaujama įmonė Baltijos šalyse dirba nuo 2002 m. Jos pagrindinė veikla – nekilnojamojo turto objektų Šiaurės ir Centrinėje Europoje plėtojimas bei prekybos centrų ir prekybos parkų statymas. „TK Development“ taip pat plėtoja biurų patalpų, o Centrinėje Europoje – ir gyvenamųjų patalpų objektus. Įmonė vadovaujasi aukštais skandinaviškais statybų standartais, kurie užtikrina projektų įgyvendinimo kokybę. Iki kitų metų pirmo ketvirčio pabaigos planuoja užbaigti ir antrojo prekybos parko statybos etapo darbus. Po jų, „DomusPro“ teritorija sieks 12 000 tūkst. m2.

Prekybos parko atidaryme dalyvavęs Vilniaus m. savivaldybės Administracijos direktorius V. Klimantavičius pastebėjo, kad nuo tada, kai buvo pasodintas simbolinis medelis, praėjo tik vos daugiau nei pusė metų, o šiandien jau matome puikų rezultatą.

Naujajame prekybos parke duris atvėrė pati moderniausia „Rimi“ parduotuvė Vilniuje − prekybos salėje įrengta energiją taupanti naujo tipo apšvietimo sistema, taip pat inovatyvi ir nekenkianti aplinkai šaldymo sistema. Neabejojama, kad naujoji parduotuvė patiks kaimynystėje gyvenantiems vilniečiams ir taps nauju traukos centru savaitgalius planuojantiems aplinkinių rajonų bei priemiesčių gyventojams.