Namų vizija: tik vienas kvadratinis metras!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Jeigu jums kas nors pasakytų, kad galima gyventi ir vieno kvadratinio metro name, greičiausiai ne tik nustebtumėte, bet ir pridėję pirštą prie smilkinio pasukiotumėte. Kai nekilnojamojo turto kainos nemažėja, o pasaulis vis labiau materialėja, kartais visai smagu pamatyti tokių entuziastingų, netikėtų ir minimalistinių sumanymų kaip Berlyno architekto Van BoLe-Mentzelio darbai.

Neturite didžiulio nuosavo namo ir dėlto labai sielojatės? Štai pasiūlymas – vieno kvadratinio metro buveinė! Skambiai pavadintas One-Sqm-House buvo sukurtas ir suprojektuotas kaip vieta, kurioje „nėra nieko, kurioje tik aš vienas ir tik aš galiu spręsti, kas nutiks su šiuo vienu kvadratiniu metru šiame pasaulyje, kurioje tik aš galiu sugalvoti, kaip atrodys langai, kaip atsidarys durys ir kokius turėsiu kaimynus“. Žinoma, šis mažytis namukas nėra skirtas gyventi nuolat, bet žavi savo funkcionalumu. Jame galima net miegoti!

Nieko keista, kad šis architektas apsėstas namų vizijos: kūrybingas ir pašėlusių idėjų nestokojantis menininkas pabėgo iš savo namų Laoso kaip emigrantas. Tačiau dabar jis gali pasidalyti savo siauro ir mažutėlio namelio vizija su visu pasauliu. Tiesa, už tai Van BoLe-Mentzelis turi būti dėkingas BMW Guggenheim Lab. Bendradarbiaudamas su šia menininkų kalve, visiems berlyniečiams jis pasiūlė pastatyti kuo daugiau tokių namelių ir taip atkreipti dėmesį į materialiąją visuomenę, ir tai, ko negalime sau leisti. Tie, kurie nori išsinuomoti ir išbandyti tokio namelio privalumus bei trūkumus, gali tai padaryti be jokių problemų – viena naktis kainuoja tik vieną eurą. O kad būtų lengviau įsivaizduoti, į kokią avantiūrą leidžiatės ir kaip šis namelis atrodo, kviečiame patyrinėti jo galimybes!