Namai populiarumu jau lenkia butus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Šiuo metu pirkėjai labiausiai domisi gyvenamaisiais nekilnojamojo turto objektais – namai tokie pat paklausūs kaip ir butai, nors prieš porą metų butai dar karaliavo paklausiausiųjų sąrašo viršuje. Be to, pirkėjai mano, kad dabartinis laikas yra tinkamas įsigyti nekilnojamąjį turtą, jei tik leidžia galimybės, nes kainos vargu ar dar mažės.

Nekilnojamojo turto ieškančiųjų teigimu, nėra jokio amžiaus apribojimo, kada geriausia pirkti nekilnojamąjį turtą – jei tik finansinė padėtis leidžia, įsigyti būstą tinkamas laikas bet kada (58 proc. respondentų). Vis dėlto trečdalis apklausos dalyvių mano, kad pirkti būstą geriausia, kai jau esi rimtai apsisprendęs, kur ir kokio būsto nori, nes nusipirkęs jo taip greit nepakeisi, kaip, pavyzdžiui, nuomodamasis.

Likęs dešimtadalis mano, kad geriausia pirkti nuosavą būstą tuomet, kai jau esi pakankamai subrendęs gyventi savarankiškai, atskleidė didžiausio nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt atliktos apklausos rezultatai. Šiuo metu pirkėjus labiausiai domina namai (34 proc.) ir butai (32 proc.), taip pat nemažai perkančiųjų dėmesio sulauktų ir sodybos, nes, pasak respondentų, norima turėti alternatyvą laisvalaikiui ar galimybę pabūti gamtoje.

Likusieji, jei pirktų nekilnojamąjį turtą, domėtųsi nameliais soduose arba sklypais ir namą statytųsi patys. Daugumai Aruodas.lt respondentų atrodo, kad šiuo metu yra tinkamas metas investuoti į nekilnojamąjį turtą, jei turi santaupų, nes įsigytą nekilnojamąjį turtą galima nuomoti ir turėti garantuotų papildomų pajamų (24 proc. respondentų).

Po penktadalį apklausos dalyvių pirktų nekilnojamojo turto, nes mato rinkoje siūlomų patrauklių objektų arba nebenori banke laikyti santaupų dėl mažų palūkanų (po 22 proc. apklausos dalyvių). Beveik penktadalis apklausos dalyvių mano, kad kainos daugiau nebekris, kad jos ateityje gali tik kilti, taigi mano, jog šiuo metu, turint santaupų, sprendimas įsigyti nekilnojamojo turto būtų logiškas. Dar dešimtadalis mano, kad investicija į būstą yra geriausias būdas įdarbinti pinigus. Kad šiuo metu nenaudinga investuoti į nekilnojamąjį turtą, mano vos keli procentai apklausos dalyvių.